PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc pilna czy warto naprawiac?



cwiro2000
24-09-09, 22:14
Witam mam taki dylemat niedlugo po zakupie wymazonej haneczki mialem wypadek 1 z podluznic zostala wgnieciona dosc pozadnie silnik caly nie liczac tych wszystkich wezykow i innych ******* teraz takie pytanie gdzie moge kupic nowe podluznice czy jest jakis dobry sklep internetowy czy jest to ogolno dostepne jaki to ewentualnie koszt i czy warto w ogole to robic uparlem sie troche i chce wskrzesic kochana hanie tymbardzije ze nie zdarzylem sie nia dobrze nacieszyc plan ogolnie taki zeby zrobic sama blacharke bo mechanika to nie problem czy to znajomy czy ktos z rodziny jest do kogo o pomoc sie w tej kwesti zwrocic :P tylko podpowiedzcie mi moi drodzy czy w ogole warto to robic czy nie bedzie problemow pozniej na przegladach itp itd

wunat
24-09-09, 22:17
zrob zdjecia, ale skoro chcesz ciaz i wspawac podloznice to nie moze byc nic dobrego

cwiro2000
24-09-09, 22:24
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=20173&page=7

w tym temacie sa zdjecia

...Bartuś...
24-09-09, 23:25
Moim zdaniem masz dwie opcje pierwsza sprzedać na części a kasę z ubezpieczenia i to co z części przeznaczyć na nową choć tutaj też możesz trafić na tak samo bitą tyle że naprawioną :(

Druga opcja o ile reszta budy była nie bita w 100% to oddać do naprawdę dobrego warsztatu gdzie wspawają tą podłużnice ale dadzą gwarancje na to że się nie rozpadnie za 2miechy..

majsterus
27-09-09, 00:31
na tych zdjęciach nic nie widać.
Naprawa to ok 3000 tys zł.

podłużnice można wspawać, i pewnie tutaj będzie to przed łapą silnika.
Więc nic groźnego.
Tylko trzeba to umiejętnie zrobić.

cwiro2000
27-09-09, 21:49
no wlasnie jakby to byl koszt max to 3 500 to bym sie podjal naprawy tylko nie mam zielonego pojecia jak taka naprawa wlasciwie wyglada wiec jednoczesnie nie wiem czego mam jak cos pilnowac :P tymbardziej ze chodzi mi tylko i wylacznie o te podluznice ogolnie ta cala blachara bez zderzakow maski lakiernika mechaniki bo to to sam zrobie :P

Jakby ktos akurat z autopsji ten temat znal to moglby sie podzielic wiadomoscia jak to pozniej na przegladzie wyglada tymbardziej ze samochod nie moze jezdzic bez tych technicznych powypadkowych nie ma pozniej problemow?