PDA

Zobacz pełną wersję : [EJ9,D14A4]Gdzie wymienić rozrząd?



Rogal
17-05-06, 14:54
Witam,

Gdzie najtaniej uda mi się wymienić rozrząd, ja sam kupie sobie części chodzi mi o samą wymiane, możecie kogoś polecić? Bo na razie słysze ceny w stylu 200zł za samą wymiane, a to troche sporo...

Pozdrawiam

Szymek
17-05-06, 18:44
No cóż, wydaje mi się, że poniżej 200 zł za samą robociznę nikt Ci tego w Wawie nie zrobi (no chyba, że po znajomości...jak takie posiadasz... :grin: )

1. ASO jako pierwsze odpadają - (tu przykładowo napisałem właśnie o ASO, nasze silniki:) http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=14117)
2. Warsztaty specjalizujące się w Hondach (nie ASO) - od ok 250-300 wzwyż (sama robocizna oczywiście) - np. w Stratusie krzykneli mi 570 zeta (komplet)
3. Pozostałe warsztaty - od ok. 200 wzwyż (robocizna)

bartol
17-05-06, 19:25
Qrfa te ceny to z kosmosu chyba :? dobrze czasami mieszkac na "prowincji" :wink: Za wymiane rozrzadu placilem 50zl :lol:

LIO
17-05-06, 20:53
nie zartujcie
150-200zl to sie placi za wymiane uszczelki pod glowica

daleko nie jest. Najlepiej podjechac i sie osobiscie umówic na konkretny termin, bo roboty ma tyle ze ciezko sie wbic. Mozesz powołać się na mnie (Piotrek od czerwonego sedana :-) )

O.K. Service
Jarosław Tarkowski
Sulejówek u. 3. Maja 86
tel. 783-41-04

Rogal
18-05-06, 10:15
A dałoby rade się telefonicznie tam umówić ? Bo po części jade jutro i w zasadzie pasuje mi każdy najbliższy termin, tylko jak mówisz żeby się powołać to nie wiem czy telefonicznie mi wyjdzie :)

LIO
18-05-06, 15:10
moze byc i telefonicznie, tylko musisz mówic ze masz daleko i chcesz sie umówic na konkretny dzien. Bo miejscowy to przyjedzie zostawi auto z rana i do późnego popoludnia, albo nastepnego dnia stoi nie tkniete, bo tyle roboty :-)

sadam
18-05-06, 15:52
ja placielem 120 za wymiane mimo ze mieszkam na prowincji to wymienialem w wawie bo taniej :shock: .
mimo ze facet mial warsztat w garazu w dosyc nieciekawym miejscu(zapomnialem jaka ulica niedaleko promenady :oops: ) to robota byla naprawde profesjonalnie wykonana.jak mi sie przypomni to podam ulice a jesli by ktos chcial to moge podac numer do goscia na pw.