PDA

Zobacz pełną wersję : Demontarz tylnych boczków 6 gen.



misiek707
21-09-09, 20:00
Witam! Chciałbym zaglądnąć pod tylne plastiki aby obczaić stan nadkoli tylnych od wewnątrz auta. I mam pytanko jak zdemontować ten boczek. Co trzeba wyciągać z auta aby się tam dostać? Jakieś wskazówki , instrukcje? Był bym bardzo wdzięczny. Moje auto to coupe ej6

http://img504.imageshack.us/img504/5333/dsc00142a.jpg

the_havran
21-09-09, 20:31
podstawowa zasada, poszukaj śrubek i je poodkręcaj.
powinno ci to zająć nie więcej niż 707sec.

Legionista84
21-09-09, 20:39
Z checia pomoge bo ja tez wyciagalem te boczki....
1) odkrec srube, ktora trzyma na dole pas bezpieczenstwa - ten dlugi " drut" musisz przyciagnac do siebie i uwazajac zeby nie porysowac boczku przekrecic w prawo - musisz go po prostu wyjac z tej dziurki...
2) zloz tylna kanape ( nie pamietam czy nie bedzie trzeba jej wyjac)
3) w miejscu gdzie masz w boczku kieszen, powinna byc sruba do odkrecenia ( w gen VI tak jest)
4) musisz odkrecic maskownice glosnikow ktore znajduja sie z tylu i nastepnie wszystkie srubki ktore znajduja sie w plastiku...
5) boczek jest "wcisniety" w szczeliny przy oknie i drzwiach, wiec delikatnie musisz go wyjmowac zeby nie polamac....

w razie pytan pisz

misiek707
21-09-09, 22:33
podstawowa zasada, poszukaj śrubek i je poodkręcaj.
powinno ci to zająć nie więcej niż 707sec.

Po to założyłem temat by nie tracić czasu na obczajenie i aby nie zepsuć nic przy demontażu...


Z checia pomoge bo ja tez wyciagalem te boczki....
1) odkrec srube, ktora trzyma na dole pas bezpieczenstwa - ten dlugi " drut" musisz przyciagnac do siebie i uwazajac zeby nie porysowac boczku przekrecic w prawo - musisz go po prostu wyjac z tej dziurki...
2) zloz tylna kanape ( nie pamietam czy nie bedzie trzeba jej wyjac)
3) w miejscu gdzie masz w boczku kieszen, powinna byc sruba do odkrecenia ( w gen VI tak jest)
4) musisz odkrecic maskownice glosnikow ktore znajduja sie z tylu i nastepnie wszystkie srubki ktore znajduja sie w plastiku...
5) boczek jest "wcisniety" w szczeliny przy oknie i drzwiach, wiec delikatnie musisz go wyjmowac zeby nie polamac....

w razie pytan pisz

Wielkie dzięki :)