PDA

Zobacz pełną wersję : Przerywa dusi sie i szarpie?? Pomocy!!



TYP-R
12-05-06, 22:41
Przy spokojnej jeździe w zakresie obrotów od 1,5 do około 3 tyś. Dusi mi się silnik tak jakby paliwa brakowało! Ale jak przycisne ga ostro to wtedy idzie normalnie! Nie bardzo wiem o co chodzi??

Wojto
12-05-06, 23:25
Witam

To zupełnie odwrotnie niż u mnie. W moim autku przy niskiech obrotach jedzie ładnie, ale jak daję deskę to muł i się dusi. Ciekawe co może być przyczyną? Przez to nie mogę spokojnie wyprzedzać no i max prędkości sprawdzić a auktko dopiero od tygodnia w kraju jeździ.

pozdrawiam
Wojto

TYP-R
12-05-06, 23:36
U ciebie to może być pompa paliwa!!

Wojto
12-05-06, 23:44
No i właśnie chyba spod pompy też dość intensywnie cieknie olej.

Jaki jest koszt takiej pompy i ew. czy coś innego może być przyczyną, bo odebrałem dzisiaj moją Hondkę od diagnosty, który robił regulację i nie wiem czy jechać złożyć reklamację czy nie - a tak nie lubię się z nią rozstawać :(

Wojto

TYP-R
14-05-06, 04:09
JA pewności mieć nie mogę bo nie jechałem tym autem ale jeżeli da się wogóle jeżdzić to nie jest to pompa tylko sprubuj wymienić świece albo kable ja to samo robie a zaczynam od świec ale nie daje ci pewności że to pomoże bo być może masz coś z krzywikami od zaworów bo masz odwrotną sytuację odemnie!!!

Grzecho
14-05-06, 21:24
ja miałem takie coś zimą jak dawałem buta to nieszedł mi na maxa silnik ale po wymianie kabli i swiec to sie poprawiło ;)

silnoreki
15-05-06, 10:00
TYP-R ja mialem dokladnie takie same objawy, wymienilem swiece, przewody, kopulke, filtr paliwa i nic a pomogla sondy lambda mimo ze bledu nie wywalalo i przy okazji spalanie troszke spadlo :) ale jak juz kupowac to polecam jakas dobra, ja kupilem ntk za ok 150zl