PDA

Zobacz pełną wersję : NOWE Sprzeglo....



arturostrong
10-09-09, 16:15
Witam posiadam CRX Del Sola z silnikiem od integry, ale nie w tym rzecz....rzecz w tym ze mam zamontowane nowiutkie sprzeglo bo niestety stare juz mialo dosc...chcialem sie dowiedziec ile musze takie sprzeglo ujezdzac zeby sie ladnie wszystko tam dotarlo...mianowicie jezdze juz ponad 2 tyg przejechalem 600 km oborty max 3 - 3.5 tys....czy jeszcze musze oszczedzac to sprzeglo? czy mozna zaczac juz powoli szalec? Bo ogolnie tym autem jezdze jak maluchem teraz ;p a wolal bym zrobic z silnika uzytek :p

dzieki za pomoc

skolopendra
10-09-09, 16:34
ile musze takie sprzeglo ujezdzac zeby sie ladnie wszystko tam dotarlo

0 kilometrów

arturostrong
10-09-09, 16:54
jak zero? sam mechanik mi mowil narazie spokojnie... przeciez ze sprzeglem to tak jak z kupnem nowiutkiego auta...nowego auta tez nie mozna zajezdzac odrazu przeciez ... pare osob mowilo mi tez ze spokojnie narazie ale nikt mi sie nie okreslil ile mam spokojnie jezdzic....

HELP !!

skolopendra
10-09-09, 17:52
sam mechanik mi mowil

to go zmień

arturostrong
10-09-09, 18:41
nie ma jak to przyjazna pomoc...albo chcesz pomoc albo nic tu nie pisz wogole....

skolopendra
10-09-09, 18:44
nie ma jak to przyjazna pomoc...albo chcesz pomoc albo nic tu nie pisz wogole....

masz możne problem ze zrozumieniem tekstu ?

jak przez kilka kilometrów nie będziesz zmieniał biegów w ok 9000 obr to, wystarczy ...

siemens_15
11-09-09, 00:32
Docieranie sprzęgła?? Jakaś bujda. Nic nie trzeba docierać. Zmieniasz i dajesz w palnik od początku.

teg
11-09-09, 04:14
nie ma jak to przyjazna pomoc...albo chcesz pomoc albo nic tu nie pisz wogole....

Kolego, rada co do zmiany mechanika była bardzo dobra i pomocna na przyszłość.

taz666
11-09-09, 12:34
Kolego, rada co do zmiany mechanika była bardzo dobra i pomocna na przyszłość.

Zgadzam się z tym w 100% i każdy kto się zna na mechanice powie to samo. Sprzęgła się nie dociera!