PDA

Zobacz pełną wersję : amerykańska wersja Hondy



grabcio188
10-08-09, 21:33
Witam. Mam pytanko bo intryguje mnie pewna kwestia i mimo wysiłku intelektualnego nic nie przychodzi mi do głowy zbytnio:) a mianowicie napiszcie mi czym się różni Hania w wersji amerykańskiej coupe od wersji europejskiej???Mam takie auto a kumpel zamierza kupić w amerykańskiej wersji (konkretnie ta) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9479370 Co możecie o niej powiedzieć???Pytam bo chodzi mi głównie o części czy nie będę miał z nimi później problemu.

Andrew98
10-08-09, 22:23
Inne wnętrze pałąki w przednich fotelach, wyposażeniem się różni min. tempomat a w wersji europejskiej nie ma, brak kierunkowskazów bocznych itp. Części takie jak do europejczyka

Skoti
11-08-09, 10:12
nie widze tych świateł przeciwmgielnych.

sentex
11-08-09, 10:33
Amerykańce nie mają przeciwmgłowych... mam EG8 - USA
:)

ejzon
11-08-09, 10:56
blenda jest pod rejestracje 30X15, szyberdach masz szklany w europie był w kolorze nadwozia, tylne lampy o wiele fajniej świeca (cała szerokością) ogólnie rzecz biorąc wersie USDM fajna sprawa mają niespotykane na rynku europejskim wyposażenie i bardziej przypominają JDM-y :D

nabo66
11-08-09, 11:42
Tak jak koledzy pisali plus cup holder,brak elektryki w dzwiach,fotele z pałakiem czyli takie jak vti(bardzo przyjemne),wzmocnienia w zderzaku,czarne wnętrze,naklejka na pasie przednim American......,plakietka metalowa z numerem vin w narożniku deski po lewej stronie pod szyba.Zazdrosne miny kumpli .......bezcene......heheheh

Redrekin
11-08-09, 12:39
brak elektryki w dzwiach
Na zdjęciu widać ,że jest.

marcin_g2
11-08-09, 12:44
czarne wnetrze mają również europejskie coupe, brak elektryki zalezy od wersji, nr vin na desce tez mam w europejskiej coupe... wg mnie to roznia sie fotelami, lamami przednimi i tylnymi (inaczej swieca, postojówki w kierunkach) brak kierunkowskazów na błotniku, z wyposarzenia czasem posiadaja klime i tempomat, szyber faktycznie szklany. blenda na kwadrat tablice z tylu...

havok
11-08-09, 14:20
Ludki, przecież to już wszystko było wielokrotnie opisywane. Polecam też zajrzeć na forum EJ1 Owners Club, tam można nawet poczytać o wyposażeniu standardowym na poszczególne lata produkcji, kolorystyki i wszelkie drobne zmiany, głownie w coupe, ale nie tylko.

grabcio188
11-08-09, 16:19
dzieki wielkie za odpowiedzi :] a co ogolnie sadzicie o tym autku w linku co dałem na początku ?

Andrew98
11-08-09, 17:01
dzieki wielkie za odpowiedzi :] a co ogolnie sadzicie o tym autku w linku co dałem na początku ?

Warte zainteresowania, zadbane USDM no i wituś na pokładzie:)