Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : [D15B2] Nie idzie odpalic jak jest cieply



rooty
25-04-06, 23:41
Witam,

Mialem 2 bledy, pierwszy to czujnik temperatury drugi to lambda. Z tego co mi powiedziano nalezalo najpierw wymienic czujnik bo blad lambdy mogl byc powiazany z pierwszym bledem.

Tak czy siak, po wymianie czujnika auto nie odpala jak jest cieple. Temperatura silnika w normie (ponizej polowy), silnik kreci. Jak ostygnie to jest w porzadku.

RDK
26-04-06, 10:02
ziom a moze moduł wtrysku, podjedz do elektronika jakiegos, niech Ci wyjmie moduł (rozumiem ze masz 5 gen wiec znajduje sie on pod schowkiem z przodu po prawej stronie ;) ) i go przelutuje, moze tam sie powypalały te duperszwance, mi to pomoglo i odpala :)

tomekk
26-04-06, 17:00
Jak masz odrobinę pojęcia, to sam możesz wyjąć przekaźnik pompy paliwa i poprawić luty. Poczytaj forum, bo naprawdę było o tym już wielokrotnie :)

rooty
26-04-06, 21:30
Dobrze dziekuje, sprawdze :)

tieesto
27-04-06, 09:19
mam podobny problem, tyle ze jak np. ją troche poprzeciągam za chwile zgaszę silnik to nie chce odpalić i nie zawsze załącza pompe paliwa, wczoraj było do tego stopnia ze nagle zgasła podczas jazdy, odpaliłem ją dopiero dziś rano!!

a moze moduł wtrysku
to może być to samo??

tomekk
27-04-06, 11:49
i nie zawsze załącza pompe paliwa



to może być to samo??

Bardzo prawdopodobne, że to będzie właśnie przekaźnik pompy. RDK mówi o module wtrysku, ale chyba ma na myśli to samo:)

tieesto
28-04-06, 21:31
jednak to nie to! Nie było wogule iskry i wymieniłem aparat zapłonowy i teraz gra!