PDA

Zobacz pełną wersję : 98rok 1.4is 5D SHHMB angielska



kicq
24-04-06, 20:00
Witam serdecznie
Jestem szczesliwyym posiadaczem Hani :) 98rok 1.4is 5D SHHMB ale mam tylko 90 koników:( Czy jest jakis silnik na rynku ktory bez byt wielu wymian (polosie skrzynia hamulce ) pasowalby mojej Hani ?
Wiem ze pytanie bedzie odebrane jako lamerskie ale prosze o wyrozumialosc

Pozdrawiam wsystkich grupowiczowi z gory dziekuje za pomoc
Kicq

TDP
24-04-06, 20:47
Wiem ze pytanie bedzie odebrane jako lamerskie

dobrze, ze to przynajmniej wiesz :lol:

* jest oddzielny dział dla ANGLIKÓW

* silnik 1.5 v-tec E ... 1.6 ... 1.8

zapoznaj sie z ofertą maciekxxxx on oferuje silniki na swap'a generalnie kazdy silnik podejdzie do naszego poczciwego angola :P

a zaraz opieprza Ciebie moderatorzy :?

LIO
24-04-06, 20:55
mi sie juz jakos nie chce opieprzac. Dziwie sie tylko jak to ludzie slepi sa, badz leniwi. Nie wiem z czego to sie bierze. Zamiast na spokojnie pochodzic po calym forum, zobaczyc co gdzie pisac, jak o czym, na jakich zasadach, warunkach itd

przenosze do angoli

kicq
24-04-06, 21:28
Witam serdecznie,
Przykro mi ale opis grupy 5d MA/MB/MC 95-01 nic mi nie mowi bp jestem kompletnym laikiem i liczylem tylko na wyrozumialosc :)

Postaram sie na przyszlosc dokladniej czytac netykiete a za klopot przepraszam.
Jednoczesnie chcialbym poprosic o jakies dokladniejsze nazwy (opisy silnikow ) ktore moge wsadzic do mojej angielskiej hani nie mzieniajac wszystkich bebechow.

Pozdrawiam
Co zlego to nie ja...

Kicq

Cairo
25-04-06, 05:59
Swap na 1.5vtec, 1.6vtec to koszt ok 3500pln, na 1.8vti to ok 8-9kpln
Tak jak kolega wcześniej napisał, maciexxx oferuje kompletne zestawy do swapowania, a więc wszystko co Ci jest potrzebne aby działało.

boomer
25-04-06, 09:37
Nic ci nie mowi???????
Jak wol Civic 5d (masz to samo w tytule watku), jak wol MB (masz to w tytule watku), a na chlopski rozum 5d to anglik (i to tez masz w tytule watku)
Co do twojego pytania to nie ma silnika ktory mozesz sobie ot tak wlozyc a reszte zostawic. Swapujac silnik mozna kupic wszystko za jednym zamachem wiec problem zaden

jinjet
25-04-06, 17:00
dokladnie - nie ma tegos zeby zrobic duzo mocy tanim kosztem i zeby pasowalo hop siup Cairo, i boomer, wszytko wyjasnili.

Cairo
25-04-06, 22:12
Nic ci nie mowi???????
Jak wol Civic 5d (masz to samo w tytule watku), jak wol MB (masz to w tytule watku), a na chlopski rozum 5d to anglik (i to tez masz w tytule watku)
Co do twojego pytania to nie ma silnika ktory mozesz sobie ot tak wlozyc a reszte zostawic. Swapujac silnik mozna kupic wszystko za jednym zamachem wiec problem zaden
Boomer wyluzuj troszke. Chłopina nowy nie wie co jest grane, został upomniany, wyciągnie konsekwencje (albo nie), nie tak drastycznie.

boomer
25-04-06, 23:10
Jestem wyluzowany jak nigdy w zyciu normalnie :) Ja sie nigdy nie denerwuje, jak Chuck Norris :p ;) Daje tylko ludziom wskazowki jak nie popelniac bledow w przyszlosci :)

Civic '99
25-04-06, 23:14
Chłopina nowy nie wie co jest grane, został upomniany,


nowy nie nowy wystarczy pocztyac troche regulaminu i tyle ja tez byłem nowy a upomnieni nie dostawałem :)