PDA

Zobacz pełną wersję : stand alone



pq1
22-04-06, 23:37
witam wszystkich. :D
mam civica d16y7 98r h/b.moje pytanie jest odnosnie komputera stand alone firmy AEM.
czy ktos z forumowiczow juz ingerowal pieniadze w takie urzadzenie :roll: , jaki (mniej-wiecej) byl by wzrost mocy i momentu obrotorwego?czy warto w to inwestowac :570: ?czy lepiej zrobic swapa na b16a2 :twisted: ?jakie sa wasze opinie?

z gory dziekuje za wszystkie odp.

delSol
22-04-06, 23:44
:lol:

PAT
23-04-06, 00:16
smieszny tekst kolego, hehe, co podlaczysz sam stand alone?? bez nieczego?? PO CO??
to jest bez sensu wyrzucisz 6K w bloto tyle ci powiem, swap na b16 tak ok to robi jakis sens i zamkniesz sie w kwocie AEM

Wombat
23-04-06, 00:23
ingerować pieniądze w coś?

A co to znaczy? Może chodził o "inwestował" ? Nie uzywaj trudnych słów jak ich nie rozumiesz :)

pq1
23-04-06, 00:40
smieszny tekst kolego, hehe, co podlaczysz sam stand alone?? bez nieczego?? PO CO??
to jest bez sensu wyrzucisz 6K w bloto tyle ci powiem, swap na b16 tak ok to robi jakis sens i zamkniesz sie w kwocie AEM


to co do tego jeszcze mi bedzie potrzebne??
nie znam sie na tym i dlatego zadalem to pytanie :roll:

d16z6
23-04-06, 01:44
niewiem za ile jest ten aem ale sadzac z powyzszych wypowiedxiz to wsadzaj b16 i nie prykaj 'niema co rzezbic w gownie'

PAT
23-04-06, 02:51
dokladnie nie ma co.. posluchaj komputer stand alone steruje wsystskim ale u ciebie mialby sterowac seria?? dobry jest do turbo badz wysilonego N/A ale nie do wysilonego D16 w N/a bo poprostu szkoda kasy.. zrob swapa albo udaj sie na www.streetracing.pl w opcji szukaj sobie kliknij i poczytaj..moze zobaczysz czy smierdzi robienie auta..

itr
23-04-06, 02:55
niski bo niski ale pewien poziom pytan trzeba zachowac. Najpierw kolego pq1 poczytaj wogole o tuningu a potem zadawaj pytania. Napewno nikt nie bedzie tutaj pisal ci co wsadzic zeby komputer dal jakies przyrosty. Zamykam.