PDA

Zobacz pełną wersję : Wał korbowy d16z6



codeguru
18-04-06, 19:01
Czesc.

Wlasnie jakies 100 km temu poszla mi panewka przy jezdze na 3 biegu 6500 obrotow pod spora gorke, nie przyspieszal stala predkosc bo nie ciagnal wiecej = duze obciazenie panewek. Tzn stuka jak diesel ale ciszej przy gwaltownym dodaniu gazu. Panewki na 100%. Wszytsko wymienilem w silniku oprucz nich i przy cioraniu sie popsulo .

Mysle ze ten wal juz bedzie porysowany, musialem te 100km przejechac.

Chce kupic dobry wal do d16z6. Ile moze kosztwoac i czy ktos ma?

Chce kupic do tego wszystkie panewki dobre zamienniki japonskie - ile moga kosztowac?

WAZNE: musze jescze nim przejechac kolo 120 km. Mysle ze spokojnei dojade bez problemow, nie obruci sie raczej panewka? bo to tylko jedna stuka prawdopodobnie. Moje wazne pytanie, gdyz wszystko w silniku mam na cacy, nie chce zeby jakies "metalowe farfocle" porysowaly mi cos. Czy takowe bede robily zamieszanie w silniku? czy raczej juz dawno sa w filtrze oleju? A jesli sa to duze kawalki (nie sadze) to pewnie juz dawno porysowaly?

Silnik przebieg 155 kkm ale sadze wiecej. Po zrobieniu chodzi jak nowy, nie beirze wogole oleju. Ach te panewki

Pilna sprawa.

ppm702
18-04-06, 20:03
Zły dział, przenosze na giełdę - THX TDP

LIO
18-04-06, 20:27
Zły dział, przenosze na giełdę - THX TDP

a mi się nie wydaje

bo kolega miał kilka pytań


nie obruci sie raczej panewka?


Czy takowe bede robily zamieszanie w silniku? czy raczej juz dawno sa w filtrze oleju?


A jesli sa to duze kawalki (nie sadze) to pewnie juz dawno porysowaly?

a giełda nie jest miejscem do zadawania takich pytan i późniejszych odpowiedzi

to ze ktos sie pyta ile kosztuja panewki i ile kosztuje wal i gdzie moze dostac, nie kwalifikuje tego tematu do gieldy

teraz ten temat jest moim zdaniem ni w pi**e ni w oko :?

mighty
18-04-06, 22:43
przenosze