PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wymienić filtr w kabinie , pomocy !!!



arczi12345
26-07-09, 01:31
Witam bardzo serdecznie !!!
Mam następujący problem , iż klima mi trochę słabo chłodzi (dodam , że nabita jest miesiąc temu) i powiedziano mi aczkolwiek nie wiem czy to prawda , że mam wymienić filtr który znajduję się w kabinie (podobno jest on pod schowkiem) który nie był wymieniany z 1,5 roku.
Więc bardzo proszę o pomoc w tej kwestii , jak się wymienia ten filtr i czy to jest ta przyczyna , że klima mi trochę słabo chłodzi ?

Bardzo dziękuję z góry za okazałą pomoc :-)

Pozdrawiam serdecznie !!!

pobo22
26-07-09, 08:59
musisz zdemontować schowek i na środku schowka w pozycji --> | <--- będzie jakby szufladka wyciągnij i wymień, tylko zwróć uwagę jak jest włożony reszta winna być w manualu

arczi12345
26-07-09, 09:27
musisz zdemontować schowek i na środku schowka w pozycji --> | <--- będzie jakby szufladka wyciągnij i wymień, tylko zwróć uwagę jak jest włożony reszta winna być w manualu

OK bardzo dziękuję , ale jak mogę prosić to powiedz mi jak się demontuje schowek ?
Pozdrawiam

pobo22
26-07-09, 10:34
ja otworzysz schowek to zawiasy są przykręcone od spodu śrubkami i po sprawie :)

chedder
26-07-09, 11:30
scisnac boki aby te stopery mozna wyciagnac i wyjac calkowicie w dol. potem wewnatrz schowka listwa z 2 srubkami i wyjmujesz caly schowek.

Lukasyaho
26-07-09, 11:53
Jest milion tematów o filtrach kabinowych wystarczyło się podpiąć
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=38716&highlight=filtr+kabinowy