PDA

Zobacz pełną wersję : Civic 95r 5d 6gen MA8



robm1
18-04-06, 18:54
Witam po Świetach!Zamontowalem lusterko el lewe do auta(poprzednie uszkodzone) a tu okazuje sie ze w "normalnym" polożeniu obudowy i przy max wychyleniu zwierciadła mam polowe zasiegu?!Musze je lekko razem z obudowa wypychac do przodu?Czy cos zrobilem nie tak?Z drzwiami jest wszystko ok

Lcfr
18-04-06, 21:08
mała róznica moze byc jezeli miałes sferyczne a zalozyles normalne....
ale chyba nie tak duza...

boomer
19-04-06, 23:05
Normalne a sferyczne to nie to. poprobuj wciskac samo szklo zeby ustawic dobra pozycje i dopiero operuj elektryka

Leeo
21-04-06, 19:33
Też tak miałem jak wstawili mi lusterka po lakierowaniu i sie blokowało.. Wykręcałem ta śrubkę od dołu, pomachałem lusterkiem, zakręciłem i jakoś działa :) Daj znać jak Ci wyszło, bo chętnie dowiedziałbym się jak to się robi profesjonalnie..

iwan
22-04-06, 00:10
Skad masz nowe lusterko? Moze od hani z kierownica po prawej stronie.

robm1
22-04-06, 22:59
Najprawdopodobniej to lusterko od hani z kierownica po prawej stronie.Dzieki za odpowiedzi i naprowadzenie na trop

boomer
22-04-06, 23:21
A to jest jakas roznica? Bo u mnie oba dzialaja w takim samym zakresie wiec nie wiem czy to jest jakas roznica czy kierownica po lewej czy po prawej stronie. Lusterko to lusterko chyba

robm1
23-04-06, 08:01
Niestety jest różnica i ja wlasnie mam ten problem .Nie chodzi o dzialanie tylko o zasieg Boomer

boomer
23-04-06, 11:19
Domyslam sie ze o zasieg ale nie wiedzialem ze jest jakas roznica

robm1
23-04-06, 13:42
Widocznie lusterko lewe w wersji z kieronicą po prawej jest pod innym kątem taj jak obecnie moje prawe A co mozecie powiedziec na mój post o szyberdachu??

wojtekS
01-05-06, 00:55
Inny jest suport lusterka po prostu - czyli to coś pomiędzy lusterkiem a drzwiami - przerabiałem temat w preludzie.

Dokładniej mówiąc inny kąt. Można to łatwo sprawdzić siadając na miejscu pasażera. Jeżeli wtedy zakres jest OK to masz lusterko z wersji RHD.