PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z pompką sprzegła. HelP!!



zetoxxx
27-06-09, 13:54
Witam. Mam civica eg4 d15z1, problem pojawil sie juz gdy kupilem auto rok temu, gdy dojechalem do domu wpadł pedał sprzegła podniosłem go i dzialalo jezdzielm tak 2 miesiace az sie wysypala pompka calkiem,zmienilem na nippartsa za okolo 100zł, wysypala sie po kilku tygodniach, kupilem drugiego nippartsa wysypala sie po ~5 miesiacach-dzialala ale trzeba bylopompowac i czasem wpadał pedał(oczywiscie odpowietrzanie nic nie dało plyn mam dot4) w obecnej sytuacji kupilem zestaw naprawczy po zamontowaniu dzialala tylko powoli odbijała i trzeba bylo czekac przy odpowietrzaniu az pedał "wstanie" rozebrałem podłubalem popatrzylem zalałem wd40 rozruszała sie po zamontowaniu nie żyje, nic sie nie dzieje,nie pompuje... pomocy!!

skolopendra
27-06-09, 14:47
kup używkę

Frydzio
27-06-09, 16:13
mam ten sam problem i mam oryginalnego nissina w stanie bdb, bo po jego zmianie na nippartsa dzieje sie to samo po kilkudziesieciu km. Wina najwyraźniej lezy w wysprzegliku a nie pompce

zetoxxx
27-06-09, 19:52
Kupilem używke nissina troche drogo dałem bo 65 zł razem z paliwem, założylem no i mjjjjjjodzio nawet lżej chodzi.. Nie polecam Nippartsa. zobaczymy ile ta podziala

I jeszcze jedno w tych pompkach są chyba jakies zawory oprócz tych gumek??