Zobacz pełną wersję : Civic Cupe XTERM
Honda pojawila sie jak DEMOCAR wroclawskiej firmy CA. Moim zdaniem najlepsze auto tej imprezy! Zrobione w dobrym stylu. Bez parapetow, udziwnien i z polotem. Dobre auto z dobrym sprzetem.
http://img308.imageshack.us/img308/9394/sesja2126ky.jpg
http://img308.imageshack.us/img308/833/sesja2139wn.jpg
http://img308.imageshack.us/img308/8796/sesja2149vz.jpg
http://img154.imageshack.us/img154/9060/sesja2152ia.jpg
http://img154.imageshack.us/img154/7052/sesja2179hv.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/4343/sesja2709pv.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/6328/sesja2716jg.jpg
http://img360.imageshack.us/img360/3145/sesja2720ro.jpg
http://img360.imageshack.us/img360/5344/sesja2733wm.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/3962/sesja2761mx.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/9599/sesja2792rt.jpg
Ciekawy, ciekawy :) Duzo wlokna weglowego :)
Podoba mnie sie , niezły patent z tymi zegarami dodatkowymi :D
na żywo wygląda super, brzmienie car audio rewelacja. najładniejsze auto na imprezce
Oj wnetrze bardzo ladne. Foteliki i pomysl na wskazniki kozak.
TygrysHonda
09-04-06, 21:11
Sliczne:) a jaki motor??
Z tym przeniesieniem regulacji nawiewow itd. na dół fajny patent...
Te wstawki karbonowe to okleina?
fajne panele na glosniki we odrzwia
ciekawy egzemplaz co enico by zapożyczył z niej... :)
Fajnie zrobione wnetrze, kubełki, konsola srodkowa - ciekawy pomysl.
... gdyby nie czerwień w środku :? Ale to jedyne co moge powiedzieć nie do końca pozytywnego ;) Reszta super, a patent z wywaleniem sterowania nawiewami pierwszorzędny :D
Tu jeszcze kilka fot tego cacka :D
http://img294.imageshack.us/img294/3223/pict10305xu.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=pict10305xu.jpg)
http://img294.imageshack.us/img294/4569/pict10640jo.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=pict10640jo.jpg)
http://img294.imageshack.us/img294/8366/pict10341ui.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=pict10341ui.jpg)
... gdyby nie czerwień w środku
booszzz co sie komu podoba, moim zdaniem lepsza czerwien niz nikiel!!!
... gdyby nie czerwień w środku
booszzz co sie komu podoba, moim zdaniem lepsza czerwien niz nikiel!!!
i dlatego mamy różne samochody :) Kosi - lubisz wsadzić szpilę ;) Peace i spokojnej nocy :)
Kosi - lubisz wsadzić szpilę
oj to nie szpila ;)
fajna dokladka :)
A'la typerowa. Miejmy nadzieje ze Adam R. ogarnie to bedzie wiecej takich! :D
Sliczne:) a jaki motor??
Zegary ma od Y7 wiec...
:shock: Superowa :P Czarna fura + czerwone wnętrze Sparco + włókno węglowe = :509: małolaty i fani Hondy robią ŁAŁ
tylko to włókno weglowe wglada mi na folie...... :?
i dlatego mamy różne samochody Kosi - lubisz wsadzić szpilę Peace i spokojnej nocy
zioom bez urazy, napisalem moim zdaniem... :)
jaka uraza - po prostu będziemy musieli się za to napić :P I kończymy OT :D :564:
TygrysHonda, zwykły 1.6 y7, a szkoda, ze to nie v-tec
Dominic, jeżeli to folia to super położona.
TygrysHonda, zwykły 1.6 y7,
silnik d16y8, a więc jednak vtec
nie jest to karbon tylko malowanie. we wrocku jest firma, która zajmuje się tego typu malunkami. jest to jakaś specjalna, wodna technika nakładania farby i można sobie różne elementy pomalować, a w zasadzie wzór i kolor prawie dowolnie wybrać. Nie jest to tanie bo mniej więcej za metr kwadratowy z 800zł netto, ale jakościowo do malunku nie ma się do czego przyczepić, wychodzi bardzo dobrze.
czyli musiał być swap, bo nie możliwe żeby czerwone pole zaczynało się przed 7000. ciekawy jestem ile kosztuje taka zabudowa gośników w przednich drzwiach, bo efekt wizualny jest super. może rzeczywiśćie jest to malowanie, na okleine za ładnie wyglada.
TygrysHonda, zwykły 1.6 y7,
silnik d16y8, a więc jednak vtec
nie jest to karbon tylko malowanie. we wrocku jest firma, która zajmuje się tego typu malunkami. jest to jakaś specjalna, wodna technika nakładania farby i można sobie różne elementy pomalować, a w zasadzie wzór i kolor prawie dowolnie wybrać. Nie jest to tanie bo mniej więcej za metr kwadratowy z 800zł netto, ale jakościowo do malunku nie ma się do czego przyczepić, wychodzi bardzo dobrze.
To chyba taniej by wyszedl carbon...
czerwone pole ma od 7ooo ta coupeta
czerwone pole ma od 7ooo ta coupeta
od 6800 :)
d16y8 VTEC 125km seria, bez żadnych swapików. ciężka do dostania ale jednak. swapowany był tylko kolor bo ona orginalnie była inna :)
ciekawy jestem ile kosztuje taka zabudowa gośników w przednich drzwiach, bo efekt wizualny jest super
cena tez super :)
koszt samego "malowania karbonem" to 700zł za komplet drzwi + wykonanie panela + robocizna w nietaniej firmie = sporo
podejżewam że dla klienta bez głśników około 1500 pln jak nie lepiej
myślałem o takiej zabudowie ale zamiast karbonu to skóra, bo skórzane mam siedzenia. a można samemu zabudoać drzwi?? może jest gdzieś jakich poradnik z cyklu "zrób to sam"??
można wszystko samemu, a żeby zrobić panele potrzebna jest płyta MDF, żywica z włóknem szklanym i szpachla poliestrowa. Nic trudnego, ale trochę zabawy...
no i oczywiście skóra na obcie. na wakacjach zabieram się do dzieła. mam nadzieję, że mi wyjdzie. może w necie znajde poradnik jak to zrobić.
widziałem ją niedawno w wawie. przyjaźnie wygląda.
no i widać, że w pl są już preliftingowe CTRowe dokładki na przód :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.