PDA

Zobacz pełną wersję : elektryka sedan Vgen.



plewisek
11-06-09, 14:31
witam-mam pytanie ,bo nie umiem sobie poradzic z moim Sedanem-nie działają mi centralny zamek i szyby elektryczne-tj. działają tylko i wyłącznie szyby z tyłu ale tylko z drzwi.... nie mam pojecia a tak szukac bez odpowiedniej wiedzy ... nie bardzo-PROSZE O PORADY
palel sterowania szyb w drzwiach kierowcy sprawny..-sprawdzony...
co dalej...??

rafson777
11-06-09, 15:01
Po pierwsze sprawdź bezpieczniki, inne odpowiadają za przód inne za tył...

plewisek
11-06-09, 15:02
sprawdzone bezpieczniki wszystkie sprawne....-co dalej...????

i dlaczego centeralny zamek nie działa.??? w ogóle..?? ja mysle ze to moze byc powiazane ze sobą..????

plewisek
12-06-09, 19:40
nikt nie ma pomysłu?? co moze byc??

Nemereth
13-06-09, 02:55
stary podjedz na zjazd to sie popatrzy, kto Ci co powie z powietrza?

plewisek
13-06-09, 08:56
ja sie specjalizuje w preludzie... i mniej wiecej wiedziałbym co moze byc ze cos nie domaga... -dlatego prosze moze jakis "fachura" przerabiał temat już.. lub wie o jakis przekazniczkach i podobnych...ja jeszcze w CIVie jestem amator...

skolopendra
13-06-09, 11:59
sprawdzone bezpieczniki wszystkie sprawne....-co dalej...????

a centralkę sprawdziłeś ? może coś się wypięło ,albo nie łączy? przedzwoń przewody itp

plewisek
13-06-09, 18:49
a centralkę sprawdziłeś
a gdzie to jest?? jakies zdjątko moze?? bo ja nie wiem i nie wiem nawet gdzie szukac... to w drzwiach od kierowcy podobno jest od centralnego zamka..-który też nie działa..:(

skolopendra
13-06-09, 19:10
a gdzie to jest?? jakies zdjątko moze?

w takiej sytuacji może lepiej podjedz do pierwszego lepszego elektryka i za 50zł ogarnie ci problem

plewisek
13-06-09, 19:52
to zes mi pomógł....

skolopendra
13-06-09, 20:54
to zes mi pomógł....

żeby pomóc, to w tym przypadku powinno się mieć jakieś podstawy elektroniki czy elektryki
a w tym przypadku jest zapewne z goła inaczej ?
gdybym był w błędzie to dawno rozebrał byś drzwi i z miernikiem w ręku szukał wszelakich przerw,braków napięcia
itp.
itd.