PDA

Zobacz pełną wersję : Wsteczny bieg nie wskakuje - civic 3d 5gen EG4



kozik555
03-04-06, 18:46
Witam mam takiego problema ,że jak chce cofnąc to wsteczny nie chce wejsc tak jak by go cos blokowało i jak pare razy tak powajc**** to wskoczy ale ze zgrzytem pózniej wchodzi dobrze juz nie zgrzyta ale jak autko postoi chwile to pózniej jest to samo i niewiem czemu tak sie dzieje na początku nie było zgrzytu ale tez go czasami blokowało moze ze sprzegłem cos nie tak.

Piotrek Klag
03-04-06, 18:47
Witam mam takiego problema ,że jak chce cofnąc to wsteczny nie chce wejsc tak jak by go cos blokowało i jak pare razy tak powajc**** to wskoczy ale ze zgrzytem pózniej wchodzi dobrze juz nie zgrzyta ale jak autko postoi chwile to pózniej jest to samo i niewiem czemu tak sie dzieje na początku nie było zgrzytu ale tez go czasami blokowało moze ze sprzegłem cos nie tak.

najpierw wysprzęgł go w sensie jak nie wchodzi to wcisnij sprzęgłoi pewnie wejdzie - jeżeli tak to masz to co wszyscy albo przynajmniej większość - hondy nie lubia jeździc do tyłu ;)

kozik555
03-04-06, 19:22
OK ale na początku tylko go blokowało czasami a teraz pojawiło sie zgrzytanie.

Piotrek Klag
03-04-06, 19:45
OK ale na początku tylko go blokowało czasami a teraz pojawiło sie zgrzytanie.

spróuj nie wajchować tylko mówie - sprzęgło raz jeszcze i wtedy za 1 razem - jak jest inaczej to nie wiem - ale jak tak jak mówie to większośc ludzi tak ma i sie można przyzwyczaić....

Pati
03-04-06, 19:49
wrzuć pierw jedynke, a potem wsteczny. pospolita wada hond.

Piotrek Klag
03-04-06, 19:57
wrzuć pierw jedynke, a potem wsteczny. pospolita wada hond.
a jak to fachowcy mówią: najlepiej na przeciwko - u mnie najpierw 5 i wsteczny i jest

Gonzo
03-04-06, 23:59
[b]uffffffffffffffffffff... a juz myslalem ze cos sie zaczyna dziac ze skrzynia... a tu widze ze nie jestem sam... :D Czyli krotko mowiac trzeba sie przyzwyczaic... :D

ppm702
04-04-06, 00:00
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=10388 :!: :?