PDA

Zobacz pełną wersję : Maska Civic Coupe '95 5gen



sewkor
30-03-06, 22:39
Witam wszystkich. :smile:
Mam taki problem. Jakis czas temu mialem małą stłuczkę moją Civic (Coupe USA '95) i muszę wymienić maskę oraz pas przedni. Pytanie brzmi - czy będzie pasowala maska i pas od jakiejkolwiek Civic 92-95 ?? wiem ze to moze byc banalne ale proszę wszystkich wtajemniczonych o pomoc, bo nie wiem czy mogę kupić w/w elementy "w ciemno".
aha i jak jest z tylnym zderzakiem ?? czy pasuje od standardowego Civic Coupe albo sedana ??
pozdrawiam
sewkor

LIO
31-03-06, 00:24
to samo masz coupe i HB, ale i maska od sedana tez podejdzie, chociaz jest troche inna

MacK
31-03-06, 08:49
czy pasuje od standardowego Civic Coupe albo sedana ??
tak

sewkor
31-03-06, 09:32
Moje wątpliwości wysuwam z tąd iż na tabliczce znamionowej mam napis "Honda of America" więc rozumiem że śmiało będzie pasować macha od HB i bedzie identyczna ?? a czym się rozni maska od sedana (rozumiem ze wielkosc ta sama skoro pasuje). Aha ten tylni zderzak czy bedzie pasował od coupe lub sedana (chce zmienic ten ktory mam bo jest troche "za waski" wygląda jak by był od węższej civic) ?? Czym się tak naprawdę różni Honda USA od innych (bo dobrze ze nie maską :D )

newil
31-03-06, 11:05
Dołoncze sie do temetu! czyli Lio maska od sedana podejdzie do hb 92-95 ?? czym sie one roznia?

LIO
31-03-06, 15:49
maski różnia sie tymi "przeżłobieniami" wzdłużnymi na niej, chociaz ja tego nigdy nie porównywalem i nie dopatrywalem sie różnicy

newil
01-04-06, 10:42
tez szukalem maski do mojej i na szrotach "fachowcy" uswiadamiali mnie ze nie podejdzie mi od sedana bo linia łuku maski od strony wycieraczek jest w sedania (ceny masek nowych sa duzooo wieksze w hb i coupe)

Revoltec
23-06-09, 01:02
Niechce zakładać nowego tematu dlatego odświeże.

Wreście pas przedni pasuje z sedana do coupe???