PDA

Zobacz pełną wersję : Civic 4D amerykaniec - cieknie woda



matr
04-06-09, 01:01
Cześć,

Cieknie mi woda w moim Civicu w jednym dziwnym miejscu i za cholerę nie wiem skąd i którędy, macie Panowie jakiś pomysł? Przednia szyba może? (Jest nie oryginalna), no nie mam pojęcia, wody się zbiera niestety dużo na dywaniku kierowcy :mad:

A cieknie dokładniej tu gdzie zaznaczyłem na zdjęciu (nawet kroplę wody widać).

http://img149.imageshack.us/img149/179/img0575j.jpg



Pomocy. :confused:

pzdr
matr

iced_devil
04-06-09, 04:43
niezły shit.... pewnie szyba spaprana... amerykańscy fachowcy od siedmiu boleści.... trzeba zajrzeć po deszczu pod podsufitkę i ten plastik pewnie.... tylko tam jest kurtyna w słupku..... może gdzieś uszczelka nie dociska...

zyga502
04-06-09, 08:48
Przednia szyba może? (Jest nie oryginalna),

myśle,że sam sobie doskonale odpowiedziałeś,jak napisał iced_devil ,musisz koniecznie zajrzeć,pod ten plastik,bo coś może nie stykać,lub szyba jest źle wklejona i woda płynie Ci po słupku,kiedyś miałem tak w aucie po wymianie szyby tylko ,że woda płynęła dołem i nawet sprawdzanie "przez fachowców" ultradźwiękami , pokazywało ,że wszystko jest szczelne ,ale dopiero ,po moich naciskach i powtórnym wklejeniu szybo ,wszystko przeszło,nie czekaj z tym ,bo może Ci to narobić niezłego bałaganu w aucie,polecam jakiś punkt firmy AUTOGLASS JAAN

mariusz05
05-06-09, 11:12
Napoczątek odklej kawałek uszczelki przy szybie, na zewnątrz (w rogu i sprawdz czy niema tam otworu ) kup klej do szyb i zaklej a natępnie przyklej uszczelke tym samym klejem

matr
08-06-09, 09:30
Dzięki za wszelkie rady, tak mi się właśnie wydawało że problem leży w przedniej szybie, odwiedzę jakiegoś speca i zobaczymy.

pzdr
matr.