PDA

Zobacz pełną wersję : zbieżność tyłu



rem36
15-01-05, 01:06
No włąsnie czy regulacje zbiezności tylu dokonuje sie odkrecajac mocowanie pierwszego od przodu wachacza poprzecznego i pozniej przesuwa sie reszte na siłę, czy cos jeszce trzeba poluzować. U mnie owa sruba jest przez kogos punktow przyspawana do nadwozia przeco nie moge tego wyregolowac :sad: a na badaniu wyszlo ze tam własnie jest odchyłka. Zdziwilo mnie tylko troche to ze z drugiej storny mechanicy robili to na sile, wykorzystujac dłuuuugi klucz jako dzwignie :roll:

Toms
15-01-05, 12:51
tak lwansie tym regulujesz, bo cify niestety maja regulacje tylko w poziomie a nie maja w pione, wiec jak ktos sobie obnizy auto to niestety nie da sie tego wyregulowac i tnie troszke oponki od wewnatrz.

LIO
15-01-05, 12:52
no niestety, katy reguluje sie tylko dodatkowymi adaptorami, a tak ni ch**a ;)

Toms
15-01-05, 20:33
to sie nazywa bodajze camber kit i nie jest to mega drogie ale niestety na zachodzie, zawsze pozostaje opcja rozwiercanko jesli chodzi o przod ale tego nie polecam.

badyl
15-01-05, 20:52
U mnie owa sruba jest przez kogos punktow przyspawana do nadwozia
dziwna sprawa ktos cos kombinował,sprawdz czy wachacz jest prosty i czy cała zawieszenia jest oki bo pewnie cos jest skopsane.chyba ze sie goscion odkrecało i przyspawali.Dziwna sprawa. :?

Toms
15-01-05, 22:36
a moze nie mogl odkrecic szczelila mu sruba i jakos to pospawal zeby bylo oki, sprawdz to dla bezpieczenstwa

szpulek
16-01-05, 01:04
przy jakim obnizeniu z tylu tnie juz opony bo temat mnie interesuje bo poszukuje na razie sportowych kolumn ze sprezynami.. pzdr

Toms
16-01-05, 10:56
ponoc bezpieczna granica to jest30-40mm etdy jeszcze nie trzeba zakladac sport amorow ale jua przy wiekszym trzeba, ale niech sie jeszcze inni wypowiedza , przynajmniej tak pisalo w ksiazeczce eibacha jak kupowalem progresy.pozdr

Rikoo
16-01-05, 10:59
Toms dobrze gada pozatym takie obnizenie jest w miare konfortowe jeszcze

szpulek
16-01-05, 11:51
w corolli mam 30/30 TTE (podwykonawca eibach) i jest twardo, zwykle eibachy sa bardziej komfortowe.. mam seryjne amory..

scinanie pojawia sie tylko z tylu w civicu? bo ja chcialem wsadzic 60/40, ostatecznie 40/40 - mowie tu o calych kolumnach (stringi + amory), a jesli same stringi to eibachy lub H&R czyli 30-35 na przod i tyl..

pzdr

Caingorn
16-01-05, 13:15
mowie tu o calych kolumnach (stringi + amory), a jesli same stringi to eibachy lub H&R czyli 30-35 na przod i tyl..

pzdr

wiem że Hanią jeździsz ale żeby zaraz w stringi ją ubierać :roll: Po za tym na samych stringach amorki cie sie nie utrzymają pomyśl nad jakimiś sprężynami :D

szpulek
16-01-05, 13:23
masz cos przeciw stringom :D ??