PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyciągnąć szyberdach?



mcezi79
22-05-09, 22:06
Witam, orientuje się ktoś jak wyciągnąć szyberdach z V gen HB? Oczywiście najpierw podsufitka, kilka śrubek, uszczelki itd. małe piwo, ale co później? Czy najpierw muszę ściągnąć dekiel szybra, czy wyjmę go dołem razem z deklem? Generalnie chodzi mi założenie jednej z dwóch sprężynek w gumowej rurce , znajdujących się po obu stronach szyberdachu.Trzeba wyciągać cały szyber żeby założyć tą przeklętą sprężynkę? Ma ktoś pomysł jak się za to zabrać? pozdr

headone
23-05-09, 00:02
Mam ten sam problem jedna sprężynka sie wyczepiła, tylko ze ja zatrzymałem się na etapie podsufitówki, coś nie mogłem jej zdjąć, ale nie poddaje się :)
Ja próbowałem sprężynkę wyciągnąć cienkim drutem ale niestety lipa :(

mcezi79
23-05-09, 00:10
Właśnie przeglądałem zdjęcia szyberdachów na allegro, to chyba jednak się całe wyciąga dołem, razem z deklem, przez kabinę, trzyma się prawdopodobnie na 6 śrubach. Chyba...

raggaman
24-05-09, 11:08
Właśnie wczoraj wymieniałem szyber..aaa mogłem zrobić fotostory dla potomnych :rolleyes:

Szyber wyciąga się cały dołem. Trzyma się na 4 śrubach i do tego 4 węże od odpływu wody.
Gdy zdjąłem swój okazało się , że niezła masakra jest z nim ..korozja przy odpływach na całego.

Podsufitka trzyma się na uchwycie/ rączce, 4 śrubach z grzybkami, słoneczkach , grzybkach plastikowych wpinanych w sufit.

DjMariush
24-05-09, 13:10
RTFM

Poszukaj w googe co znaczy ten skrót:D:D:D

mcezi79
04-06-09, 00:01
Spytam tutaj, żeby nie śmiecić, czy sam dekiel od szyberdachu z VIgen. pasuje do Vgen? Kształt, mocowania? Kombinował ktoś przełożyć?