Zobacz pełną wersję : zna ktos te EM2
http://otomoto.pl/honda-civic-piekna-coupe-C8652521.html
szukam takiego autka i przykuła mnie ta aukcja ale widze że ma zegary takie jak automaty a tu jest manual były takie wersje?
o ile się nie mylę to to tym aucie już sporo było :) nie warte zachodu. szukaj dalej
Dokładnie to co wyżej, ponoć nie nadający się jazdy itd. W ogóle on nawet nie ma elektrycznych szyb ani ABS-u.
http://otomoto.pl/honda-civic-piekna...-C8652521.html
szukam takiego autka i przykuła mnie ta aukcja ale widze że ma zegary takie jak automaty a tu jest manual były takie wersje?
po primo - o tym samochodzie jest już mowa na forum od ponad roku !!! i jest to zwykły szrot z USA gdzie był przeznaczony do kasacji...!!!
po secundo - jak szukasz auta wystarczy wejść w odpowiedni dział poczytać popytać i dostaniesz szybką i w miarę pewną odpowiedź
po tertio - nie zastanawia Cię cena za ten samochód?!?!?!?
pozdro :cool:
Znam go jeszcze za czasów jak miał 150KM, ale latka lecą to i koniki pouciekały :P a tak by the way to czekam cały czas aż ktoś wystawi w dziale nasze hondy albo zapyta bo znalazł na allegro moje dwie poprzednie kupetki :P
reggie, akurat cena to poszła do góry o jakieś 3 tysie :) Bo teraz jest opcja z zamianą :D Śmiesznie :D Pati tylko czekać aż wpisze wreszcie te 115 kuniów :P
mayday, kolejne pytania zadawaj w naszym wątku em2, bo nie ma sensu robić kolejnych. Wszystko co związane z naszą kochaną coupe jest w wątku civic coupe 2004, tam też byś znalazł dużo ciekawych informacji na temat tej z ogłoszenia.
Pewnie te honde tez sprowadzi jakis operatywny "przedsiębiorca". Wyklepie, wystuka i bedzie sprzedawał jako "funkiel nówka, nie śmigana, stan igła, nie bite, nie palone w środku. Dziadek tylko do kościoła jeżdził. Moc 160KM":D:D:D
http://www.qcsa.com/index.php?fuseaction=car.view&carid=2610131#
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.