PDA

Zobacz pełną wersję : co sie miesci do 5D 6gen?



2kaii
20-03-06, 16:14
Jako, ze wystajacy blaupunkt i kieszen miszczeca sie na chama godza w moje poczucie estetyki zamierzam cos z tym zrobic a konkretnie sprzedac koledze passatowcowi. Chcialbym prosic, aby wpisali sie wlasciciele takich samochodow jak ja (ci ktorym nie wystaja radia naturalnie i nie ma problemu z ciasnota). Jak macie rozwiazana kwestie zabezp. przed kradzieza? Ponoc zdejmowany panel to zaden problem, kradna i bez. Pozdr. Tomek

ppm702
20-03-06, 16:19
u mnie zabezpieczenie polega na "głębokim montażu" i fabrycznej zaślepce oprócz ściaganego panelu oczywiscie

2kaii
20-03-06, 16:32
zaslepka fabryczna w sensie ze miales ja z samochodem czy z radiem? Czy to taki bajer jak sie na allegro spotyka, ze nakladasz na radio i wyglada ze niby stary kaseciak?

TDP
20-03-06, 18:55
Piotrek ma głeboko upchniete radyjko - na "noc" zakłada oryginalną zaźlepke z napisem HONDA ... co do bajerów z allegro - są z dupy :D tylko jakiś debil pomyśli, ze to faktycznie kaseciak ...

nie wiem po co zakładałeś new temat - skoro juz jest jeden o podobnej tematyce zalozony przez CIEBIE

odpowiedź: miesi się wszystko !! - tak jak pisałem zmień fachowca i powinien podołać

kwestia zabezpieczenia: z powodu ze parkuje non stop w garazu - a w szkole na parkingu to nie mam dodatkowych zabezpieczeń = zdejmuje Panel

co do zabezpieczenia nigdy nie zabezpiezysz radja w 100% (chyba ze weźmiesz je ze sobą do domu) ... jak bedziesz je miał jakoś strasznie przymocowane tzn. np połączone razem z komorą silnika (o takich patentach tez slyszelm) to wówczas złodziej gdy nie bedzie mół sie uporać z wyjeciem rozwali tobie całe wnetrze samochodu - moze wyjdzie .. ?!

moja rada
1. zmien fachowca zamontuje Ci Twoje radio tak, ze bedziesz mogl je wyjmować na "noc" i brać ze sobą

2. kup sobie nowe ja mam np. ALPINE CDA 9847 (chowa sie bez problemu) kosztuje nieduzo ... a gra ładnie (zabezpiecznie standard; zdejmowany panel) - mozna przerobic na wyjmowane

3. pomyśl na tzw. głebokim montarzem jak Piotrek np. - ale Ci ludzie co próbowali zamontować radyjko Tobie ... nie podołają takiemu wyzwaniu

2kaii
20-03-06, 22:01
>nie wiem po co zakładałeś new temat - skoro juz jest jeden o podobnej tematyce zalozony przez CIEBIE

tam chcialem zasiegnac rady dot. konkretnego modelu a tu sie chcialem ogolnie zoorientowac co "wchodzi". Dlatego zalozylem nowy, jesli niepotrzebnie to sorry

> kwestia zabezpieczenia: z powodu ze parkuje non stop w garazu - a w szkole na parkingu to nie mam dodatkowych zabezpieczeń = zdejmuje Panel

ja na noc zostawiam na strzezonym, w dzien przed poradnia, albo przed marketami. Mimo to boje sie, znajomej przy skrzyzowaniu 6 sierpnia/Piotrkowska zostawili mercedesa na kołkach kolo poludnia... Felgi poszly. Kieszen jest denerwujaca bo radio wchodzi z oporem i tak wyjmowac, wkladac co 10 minut ... Dlatego chce sie zorientowac w innych sposobach zabezp.

> 1. zmien fachowca zamontuje Ci Twoje radio tak, ze bedziesz mogl je wyjmować na "noc" i brać ze sobą

Szukalem innych, do szyldow wyblaklych w bramach nie mam zaufania. Moze do Wawy sie oplaci przyjechac? musze pomyslec

TDP
20-03-06, 22:52
no chyba nie ma sensu - specjalnie jechać do wuwua aby zamontować radyjko - popytaj sie ludzi od Ciebie z miasta o dobry warsztat car-audio