PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o szybką pomoc w D15B2



sebas2o
19-03-06, 17:02
Własnie podłaczałem radio i wszystko było cacy ale jak wkałedałem juz do kieszeni to zgasło i nie ma prądu ale w prąd od bezpieczników jest i nic by jeszcze nie było tylko jak odpalam samochód to mi sie zegarek resetuje za kazdym razem i włacza sie dopiero jak odpale samochód prosze pomózcie co mam zrobić bo nie wiem co jest a w tym przewodzie co był stały prąd nie ma nic tylko w tym co po przekreceniu stacyjka co mam robić

LIO
19-03-06, 17:11
sprawdz bezpiecznik pod maska silnika

sebas2o
19-03-06, 17:16
ale który?

Picias
19-03-06, 17:32
Witam
Lio masz racje, napewno poszedl bezpiecznik w puszce pod maska. Wydaje mi sie ze ten ktory steruje komputerem.

sajmon1100
19-03-06, 17:44
Własnie podłaczałem radio i wszystko było cacy ale jak wkałedałem juz do kieszeni to zgasło i nie ma prądu ale w prąd od bezpieczników jest i nic by jeszcze nie było tylko jak odpalam samochód to mi sie zegarek resetuje za kazdym razem i włacza sie dopiero jak odpale samochód prosze pomózcie co mam zrobić bo nie wiem co jest a w tym przewodzie co był stały prąd nie ma nic tylko w tym co po przekreceniu stacyjka co mam robić
w 5 generacji to chyba jest 7,5A

sebas2o
19-03-06, 17:46
ok dzieki chłopaki juz sprawdziłem poszedł bezpiecznik od kompa 7,5 A DZIEKI ZA POMOC.