PDA

Zobacz pełną wersję : Civic 1.5 d15b7 nie odpala, pytanko związane z rozrusznikiem



4fr0
12-05-09, 21:15
Dzisiaj przyszedł ten dzień, ze moja hania nie chciała odpalić. Po przejrzeniu forum doszedłem do wniosku, że problem jest z rozrusznikiem, sytuacja jest identyczna jak opisywał kiedyś mozes, czyli przekręcam kluczyk, słyszę tylko 'klik' i tyle. Więc odkręciłem rozrusznik i tu powstał problem, bo ni cholery nie mogę rozebrać tej części z miedzianymi blaszkami, które powinienem sprawdzić/wymienić.

Pytanie do was, jak nazywa się ta część? bo myślę, że nie ma sensu wymieniać całego rozrusznika, wymienię tylko to.

Tu link do zdjątka: http://img151.imageshack.us/my.php?image=zdjcie048a.jpg

piotrek-mi
12-05-09, 22:00
Umyj "tą część", to powinno znacznie pomóc w odnalezieniu śrubek. W poprzedniej Hani miałem to samo, wymieniłem szczotki, ale to nic nie pomogło :( skończyło się na wymianie rozrusznika, za używkę zapłaciłem chyba 70zł i śmigała do końca.
Powodzenia

4fr0
12-05-09, 22:03
to nie jest część ze szczotkami ;) to jest część, do której wchodzą kable z prądem.

sw_kamil
12-05-09, 22:14
To jest elektrowłącznik i jest raczej nie rozbieralny,kup nowy i nie baw się w żadne czyszczenie bo jak pomoże to na krótko