PDA

Zobacz pełną wersję : Końcówka drążka, taka sama po obu stronach



mario1982
12-05-09, 18:27
Mam problem jak w temacie.
Przymierzam się do wymiany końcówek drążka kierowniczego. Mam zamiar kupić drążki 555(ew. Yamato), lecz problem w tym że w ofercie np IC dostępne są tylko na prawą stronę. Dzwoniłem do sklepu i sprzedawca twierdzi że są identyczne na obie strony.
Zastanawia mnie jednak fakt że w ofertach innych producentów jest podana informacja na którą stronę ma iść końcówka ( nawet w ofercie IC jest napisane że dana końcówka idzie na prawą stronę).
Jeśli ktoś wymieniał obie końcówki to proszę o info gdyż nie chce kupić np. dwóch prawych.

janek
12-05-09, 18:40
witam jestem wlasnie po wymianie koncówek 555 zakupionych w inter cars i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony teraz jade cichutko nic nie stuka auto plynie no ale wracajac do tematu to oczywiscie koncówki sa prawa i lewa i ten sprzedawca to jakis matol nawet na samych koncówkach sa oznaczenia r prawa l lewa pozatym to wydaje misie ze 555 to dobry wybór :)

prawa jest lustrzanym odbiciem lewej pozatym sa takie same
:cool:

TheMosQ
30-09-09, 14:02
Witam, potrzebuję lewą końcówkę drążka tyle że kumpel w katalogu znalazł tylko jeden rodzaj. Z uwagi na to ze to amerykańska wersja Coupe 98 mogą być problemy z tymi końcówkami czy są takie same? Z góry dzięki za pomoc.