PDA

Zobacz pełną wersję : uszczelniacze...prosze o pomoc



klucz
12-05-09, 18:03
witam,mam problem oddałem do zakładu głowice na obróbke i nabicie nowych oryginalnych uszczelniaczy zaworów !
po odbiorze przyjrzałem sie ze uszczelniacze są koloru srebrno zielonego.

pytanie brzmi czy ktoś może z was kojarzy kaliego koloru są uszczelniacze oryginalne bo ja kupowałem w servisie i coś mi sie wydaje ze były one innej kolorystyki

chce zrobic mały dym ale nie wiem czy słusznie....

prosze o pomoc pozdrawiam

przepity
12-05-09, 18:21
a wystarczyło użyć tylko szukajki... http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=45222&highlight=uszczelniacze

klucz
12-05-09, 18:31
wielkie dzięki ...szukałem w szukajce...ale widocznie za mało... pytanie kolejne czy wszystkie oryginalne to wszystkie takie same czy może do jakiś są takie a do innych inne albo jakaś seria wypuszczona innych czy jak wszystkie to wszystkie takie same?

adriangrabowski
12-05-09, 21:46
kurcze nie chce cie martwic ale ja kupiłem też oem uszczelniacze i wygladają identyko jak te podane w linku.

przepity
12-05-09, 22:03
podobno dolotowe i wydechowe oem trochę się chyba różnią od siebie , zamienniki często są takie same , w rekach nie miałem wiec ciężko mi powiedzieć ale tak ludzie na tym forum piszą ci co macali ;)

piroman
12-05-09, 22:15
podobno dolotowe i wydechowe oem trochę się chyba różnią od siebie , zamienniki często są takie same , w rekach nie miałem wiec ciężko mi powiedzieć ale tak ludzie na tym forum piszą ci co macali ;)

różnią się ale tylko kolorem sprężynki, a tak ogólnie to są takie brązowe jak w linku powyzej

Piotrek83
12-05-09, 22:28
OEM różnią się nie tylko kolorem sprężynki. Jeżeli się dobrze przyjrzeć, można zauważyć różnice w kształcie gumki w miejscu styku z zaworem. Słabo (ale jednak) widać to na zdjęciach z linka, który podał "przepity".

Lcfr
12-05-09, 22:28
różnią się ale tylko kolorem sprężynki, a tak ogólnie to są takie brązowe jak w linku powyzej

dokładnie
brażowe
jedne maja spręzynke jasna a wydechowe ciemną
tyle

kenny
12-05-09, 22:42
gdzie Ci zrobili takiego myka?

klucz
12-05-09, 22:53
gdzie Ci zrobili takiego myka?


Kenny ,nie chce tu obarczac bezpośrednio zakładu ale typka który był pośrednikiem tego , koleś miał robic mi mini me i dałem mu wszystkie graty i miał to wszystko dać do obróbki do profesionalnego zakładu.a najśmieszniejsze jest to ze koleś też oddawał swoją głowice w tym samym czasie do obróbki.jutro pojade do servisu sprawdzic czy oby napewno jest to zamiennik.jeśli tak to bedzie nieciekawie.....