PDA

Zobacz pełną wersję : Wycie na 1 biegu



adolfone
11-05-09, 00:31
Witam wszystkich forumowiczów. Przeszukiwałem forum i nie moglem znalezc postu odnoszacego sie do mojego problemu.Ruszajac na pierwszym biegu skrzynia wyje prawie tak jak na wstecznym a na dodatek ja wcisne sprzegło to nadal wyje dopiero jak wrzuce na luz to przestaje. Jeszcze jedno pytanie kiedy zapalam hanie jak jest rozgrzana to silnik jest na bardzo malych obrotach prawie min dopiero jak przygazuje to sie ustalaja ale nie ma rewelacji bo jak stoje na luzie to sa za male jak jeszcze wlaczone sa swiatla lub dodatkowe odbiorniki elektryczne to juz obroty leca w dol bardzo mnie to nie pokoi i na swiatlach czesto musze gazu dodawac nie za ciekawie to wyglada:/ wiem ze tak niskie obroty bardzo szkoda silnikowi wibracje itd.., ale sie rozpisalem bardzo dziekuje za kazda odpowiedz. Pozdrawiam

vrod
11-05-09, 13:32
silnik krokowy do wyczyszczenia, ewentualnie sprawdzic kabel od ssania, ewidentnie u CIebie nie dziala ssanie, czyli krokowy nie żyje,co do wycia 1 biegu najwidoczniej masz do wymiany łóżysko w skrzyni,byc moze też łożysko oporowe do wymiany

adolfone
11-05-09, 19:41
Silniczek krokowy czyszczony jakis czas temu, ale sprawdze go jeszcze raz czy mu nic nie dolega. Ja tez obstawiam na lozysko albo zebatka juz wytyrana lozysko oporowe raczej nie bo jakby tak bylo to by na wszystkich biegach tak sie dzialo poza tym to jak wciskam i wyciskam sprzeglo to nie ma ruznicy w odglosach, aha jeszcze dodam ze ssanie ladnie dziala na zimnym silniku wchodzi tak na 2200 potem troszke spada i za 2 min obroty sie stabilizuja ssanie sie wylancza tylko ze jak sie wlaczy swiatla to juz nie trzyma 800 a jak jeszcze cos innego to juz wogole, a jeszcze jak jest goraca to juz wogole obroty prawie min chce to ogranac bo to jest ladna katorga dla motorka:/.Dziekuje bardzo za odpowiedz, czekam na dalsze propozycje. Pozdro

nike69
12-05-09, 22:07
moze wystarczy wyregulowac obroty.. a jaki masz silniczek ?

civicolsztyn
12-05-09, 22:48
ja mialem to samo. Skrzynia strasznie wyla jak wrzucalem 1 albo redukowalem z 3 na 2, i w koncu cos jeb*o i