PDA

Zobacz pełną wersję : Samodiagnostyka i problem z hania



dreju
04-05-09, 09:01
Witam mam taki problem z hondzią d15B2 po rozgrzaniu silnika zaczyna mi się strasznie dławić przy normalnym operowaniu pedałem gazu. jak go wcisnę w podłogę to auto jedzie wygląda to tak jak by było czymś przytkane ale jest jedno rzecz co mnie bardzo dziwi po odłączeniu sondy lambda jeździ normalnie wymieniłem sondę na nową i przez jakiś tydzień było ok i objawy powróciły. Chcę zrobić samodiagnostykę i teraz tak jak silnik jest zimny check świeci mi się cały czas czyli nie wywala błędu. Jak silnik się rozgrzeje i znowu chce zrobić diagnostyke check zaczyna szaleć miga gaśnie dosłownie jak lampki na choince ale nie robi tego równomiernie więc nawet nie mogę odczytać błędu jeśli jakiś jest. Macie może pomysły co to może być że tak się dławi i że tak check szaleje ? ? Z góry dzięki za pomoc

mozes
04-05-09, 09:07
po rozgrzaniu silnika zaczyna mi się strasznie dławić przy normalnym operowaniu pedałem gazu
a czy dobrze nagrzany silnik po zgaszeniu możesz od razu uruchomić ja przy takim objawie nie mogłem uruchomić nagrzanego silnika a winę miała cewka zapłonowa
pozdr

dreju
04-05-09, 09:17
Tak auto pali bez problemu nawet po bardzo dobrym nagrzaniu silnika

Kurcze no objaw jest według mnie taki jakby auto nie dostawało paliwa bo dławi się tak do 2500 mniej więcej potem jak już ma wysokie obroty to jedzie. Ale nie ma pojęcia co może być powodem bo nie stawiam na pompę paliwa, dziwi mnie strasznie zachowanie komputera bo chyba nie ma znaczenia czy robi się samodiagnostykę na zimnym lub ciepłym silniku