PDA

Zobacz pełną wersję : obrotościomierz nie działa POMOCY!



robertt
10-01-05, 18:15
Witam
Zachciało mi się zmiany podświetlania zegarów, świeci całkiem całkiem, fotki później :wink: Ale po złożeniu i odpaleniu obrotomierz od 0 podnosi sie do 2500 obr i stoi jak zaklęty. Zmieniam obroty a on nic ani drgnie, jak wyłączę silnik to spada do 0. Co to może być ? :cry:
POMOCY. Gdzie sie udać?

SAJENS
10-01-05, 18:24
Popatrz na styki jeszcze raz z tylu i sprawdz te plytki na ktorej sa styki od srodka zegarow moze cos sie zwarlo albo zagielo.
SAJENS

robertt
10-01-05, 18:29
Popatrz na styki jeszcze raz z tylu i sprawdz te plytki na ktorej sa styki od srodka zegarow moze cos sie zwarlo albo zagielo.
SAJENS

Nie zawracał bym głowy gdyby to była taka błachostka. Wszystko sprawdziłem....

kenny
10-01-05, 19:44
Popatrz na styki jeszcze raz z tylu i sprawdz te plytki na ktorej sa styki od srodka zegarow moze cos sie zwarlo albo zagielo.
SAJENS

Nie zawracał bym głowy gdyby to była taka błachostka. Wszystko sprawdziłem....

Posłuchaj SAJENSa. Z doświadczenia wiem, że najwięcej problemów jest w miejscach gdzie 100 razy już sprawdzaliśmy.

robertt
10-01-05, 19:56
Posłuchaj SAJENSa. Z doświadczenia wiem, że najwięcej problemów jest w miejscach gdzie 100 razy już sprawdzaliśmy.[/quote]

Ale co mam tam sprawdzić??! Odkręciłem 3 śrubki, wyjąłem tarczę, przykleiłem folię na tarczę, od tzw lewej strony włozyłem pod tarczę żaróweczki i złozyłem. Nic więcej nie robiłem... Nie dotykałem sie do wskazowek.
Do jutra muszę to naprawić. Może poradzisz kogoś, jakiegoś auto-elektryka?

ARTX
10-01-05, 20:15
chyba lepiej kupic drugi kpl zegarow ;)

ps. mam taki 4sale :D

robertt
10-01-05, 20:53
chyba lepiej kupic drugi kpl zegarow ;)

ps. mam taki 4sale :D



znalazłem
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39333683
ale cena!!! :shock: