PDA

Zobacz pełną wersję : Civic VI Sedan - kilka pytań



brimen
28-04-09, 11:51
Witam serdecznie.
Właśnie rozglądam się za Civiciem VI(97r) w sedanie. Oglądałem ciekawy egzemplarz i w związku z tym mam kilka pytań:
1. Fotel kierowcy gdy jest na maxa odsunięty i tak jest bliżej niż odsunięty fotel pasażera. Normalne to ?
2. Czy były fotele z regulacją wysokości ?
3. Czy Civic mocno sypie się pod względem blacharski? Oglądany egzemplarz miał lekko widoczną korozję na nadkolach i nie wiem czy warto go brać?

Pozdrawiam serdecznie i dzięki za ew. odpowiedzi.

karas
28-04-09, 12:54
1. tak
2. z regulacja kąta siedziska.
3. Niestety nadkola to slaba strona blacharki civa . Ogólnie blacha nie należy do najmocniejszych i nawet nieduze uderzenie np na parkingu w twoje drzwi przez osobe wysiadajaca z auta zaparkowanego obok powoduje wgniotke :) Sam jezdze sedanem w VI g i ogolnie polecam pozdr!!

brimen
28-04-09, 13:38
1. tak
2. z regulacja kąta siedziska.
3. Niestety nadkola to slaba strona blacharki civa . Ogólnie blacha nie należy do najmocniejszych i nawet nieduze uderzenie np na parkingu w twoje drzwi przez osobe wysiadajaca z auta zaparkowanego obok powoduje wgniotke :) Sam jezdze sedanem w VI g i ogolnie polecam pozdr!!
1. W takim układzie da się to przerobić jakoś ? W sumie kawał ze mnie chłopa (185 wzrostu i spory beerceps) i trochę za kółkiem mi niewygodnie było?
2. Czyli odchylenie fotela do tyłu spowoduje opuszczenie siedziska?

nochikanin
28-04-09, 23:43
Poszukaj z regulowaną kierownicą i powinienś jakoś sie dopasować (wersja iLS - chyba ma w standardzie). Ja ze swoim 182 i sporym mięśniem piwnym dajemy rade w takim sedanie;) Pozdro

mackovv
29-04-09, 12:25
nie każdy ma regulację wysokości siedziska. Pochylenie oparcia nie niesie za sobą podwyższania lub obniżania siedziska. Jesli takowa regulacja jest to dziala niezależnie. Moje 185cm i średni biceps daje rade ;)ale w porownaniu do innych samochodo trzeba się przyzwyczaic do niskiego siedzneia.Dla mnie okej,kolega 190cm twierdzi ze mu niewygodnie i ze za nisko.
Tylne nadkola rdzewieją niestety dość często i to niezależnie od uszkodzeń, na szczęscie reszta sie trzyma. Ogólnie blacha dość cienka ale przez to lekki samochód :cool: