PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry serwis w Wawie



kenny
09-01-05, 23:33
Jeśli znacie dobry, a w miarę tani serwis to dajcie znać. Potrzebuję gruntownie przebadać hankę. Co sądzicie o Stratosie na Grochowskiej?

PAT
10-01-05, 14:57
jesli z ASO to napewno nie ARIES najlepiej ORDONA albo MALOWNICZA

kenny
10-01-05, 15:08
A co z Witolinem?

Pati
10-01-05, 15:11
Stratos ok. także Parowcowa jest polecana.

PAT
10-01-05, 15:13
Witolin ok ale drogi i dlugo robia, Parowcowa jest ok ale kumplowi zabili 2 razy skrzynie w accordzie!!!!! lepiej uwazac

Max
10-01-05, 15:20
Po co do serwisu ? nie lepiej prywatnie do pracownika serwisu ? :) Rafał z AutoWitolin - numer kom. na PW :)

kenny
10-01-05, 16:35
Rafała znam. U niego sprawdzałem z cztery hanki, przed kupnem swojej. Z nim pogadam i jemu ją dam do roboty.
Dałem temat na forum, bo wolę popytać zanim oddam ją obcemu mężczyźnie. :lol: Jeszcze jakiś rzeźnik się dorwie i popsuje jeszcze bardziej.
Dzięki.

Max
10-01-05, 17:57
Rafała znam. U niego sprawdzałem z cztery hanki, przed kupnem swojej. Z nim pogadam i jemu ją dam do roboty.
Dałem temat na forum, bo wolę popytać zanim oddam ją obcemu mężczyźnie. :lol: Jeszcze jakiś rzeźnik się dorwie i popsuje jeszcze bardziej.
Dzięki.
Czyli dobrze myslalem ze jestes bratem Janka K. :) Rafal jest dobrym mechaniorem i przy tym niedrogim wiec jak najbardziej polecam. Jak bede mial H to tez u niego sie bede serwisowal :D

przemir
10-01-05, 18:12
Rafała znam. U niego sprawdzałem z cztery hanki

i dalej w tej samej wypowiedzi


Dałem temat na forum, bo wolę popytać zanim oddam ją obcemu mężczyźnie

absurd goni absurd


Jeszcze jakiś rzeźnik się dorwie i popsuje jeszcze bardziej.

powodzenia w naprawach obys wtedy bardziej wiedzial co chcesz :wink: zaczelo sie od servisu skonczylo na starym sprawdzonym mechaniku

kenny
10-01-05, 19:08
Rafała znam. U niego sprawdzałem z cztery hanki

i dalej w tej samej wypowiedzi


Dałem temat na forum, bo wolę popytać zanim oddam ją obcemu mężczyźnie

absurd goni absurd


Jeszcze jakiś rzeźnik się dorwie i popsuje jeszcze bardziej.

powodzenia w naprawach obys wtedy bardziej wiedzial co chcesz :wink: zaczelo sie od servisu skonczylo na starym sprawdzonym mechaniku


Przemir, pytałem się o dobry serwis, bo znam tylko jednego mechanika, właśnie Rafała. Znam go tylko z tego, że sprawdzał mi 4 samochody tzw. "przed zakupem", i moją juz po kupnie. Facet wydaje się jak najbardziej w porządku i znający się na robocie. To, że znam jednego nie znaczy, że nie mogę się zapytać o inne serwisy. Może jest jakiś "pan Zdzisio", który zna sie jak nikt na cifach i serwisuje wszystkie klubowe Hondy i to obciach jest jeździć gdzie indziej? Skąd mam wiedzieć?
Z obcym i rzeźnikiem to był :wink: tylko jakoś trudno skapować, nie?

Cóż powiedzieć, Max. Ale ten świat mały...

Max
10-01-05, 20:43
Cóż powiedzieć, Max. Ale ten świat mały...

:D najpierw polecilem Rafala Jankowi jak chcial kupowac Concerto, pozniej Janekk polecil go tobie, interes sie kreci hehe :)

kenny
10-01-05, 21:07
Max kończmy z OT bo nas ARTX pogoni. :wpale:

hiro
13-01-05, 14:52
jesli z ASO to napewno nie ARIES najlepiej ORDONA albo MALOWNICZA

A co z tym ARIES-em jest nie tak ?? Wybieram sie tam na wymine rozrzadu .... :?

itr
13-01-05, 15:01
z doswiadczenia - aries lipny serwis, robia łaske, brak checi i umiejetnosci, ciagle jakies problemy robia.

PAT
13-01-05, 15:50
omijaj ARIES z daleka, w poprzedniej hondzie rozwalili mi sprzegielko, a pozatym 4 razy zakladali uszcelke od szyby przedniej i za kazdym razem nawalali a za 5 razem zrobilem to sam i bylo OK.dupy straszne i oszukuja z olejem :)

MartinS
13-01-05, 20:48
rzeczywiście ja tez z Aries nei ma dobrych doświadczeń na razie byłem tylko u Matraszka ale to dawno i tez nie do końca byłem zadowolony, ostatnio dwa razy byłem na Malowniczej i chłopaki sie jak narazie tam przykładaja do roboty oby utrzymali taki standard...

PAT
13-01-05, 20:56
zgadza sie i oni raczej utrzymaja taki standard dyrektorem jest japoniec z mitsubishi!!! i ma paru pomocnikow i uwierzcie mi ze sa oni wymagajacy

itr
13-01-05, 22:57
POLECAM POLECAM

AUTOWEST

mistrzowie

pozdro dla Gerarda & Co

PAT
13-01-05, 23:51
POLECAM POLECAM

AUTOWEST

mistrzowie

pozdro dla Gerarda & Co

dolaczam sie..AUTOWEST jest ok od lat :)

carlose
14-01-05, 21:37
jesss, dla AUTOWEST-u daje 5, każda z moich wizyt czy moim lub nie moim autem zakończona była bardzo pozytywnie !

hiro
19-01-05, 19:11
bylem dzisiaj na Malowniczej, montowalem blokade do skrzyni (ostatnio sie komus spodobal mój civic) i faktycznie wypadli bardzo dobrze. Nie ma sie co rozpisywac: zorbili wszytsko jak trzeba (nic nie zepsuli :) ) obsluga wysmienita, czasowo tez sie wyrobili, byl tez rabacik i maly przencik na odchodne, bryke wysprzatali i umyli, juz nie wspomne o espresso :grin:

PAT
20-01-05, 00:49
mam pytanko, chcialbym zrobic taki przeglad stanu mojego civa i nie wiem ile by to kosztowalo..mam 159tysi przejechane i chcialbym zeby profesjonalnie mi ja sprawdzili..ile moze to kosztowac??

Peter
20-01-05, 00:50
Jak w serwisie to bedzie...dużo... ;)

PAT
20-01-05, 00:51
Jak w serwisie to bedzie...dużo... ;)

tak myslalem..

niedobry jestes nie odpowiadasz na priv :cry:

Peter
20-01-05, 01:06
PAT --> PW poszło, nie wiedzialem, ze mam wiadomosci jakieś w skrzynce. Co do przeglądu to jutro Janek jedzie do JSS na przeglad po 100tysiach i zobaczymy co u niego wyjdzie :wink:

PAT
20-01-05, 01:09
ja nie biore udzialu w wojnie JSS kontra Tomaracing wiec chetnie sie dowiem

Peter
20-01-05, 01:13
A co ma do tego TomaRacing :?:

PAT
20-01-05, 01:15
nie no smieje sie patrz forum sr.pl i moj podpis, BRT jest moim przyjacielem od lat..nieważne z tego co wiem to juz sobie wyjasnili..

SORKA ZA OT

Peter
20-01-05, 01:18
Tak wiem. Bartka znam tez troche moze nawet dłużej niż JSS, ale to oskarzenie o podbieranie klientow to lekka przesada. Ok konczmy to OT bo zaraz sie Moder obudzi i da po bananie ;)

Ogarnij sobie przeglad w Toma i po klopocie.

PAT
20-01-05, 01:20
to napewno ale problem w tym ze musze wypozyczyc civa matce i chce miec ona przeglad w ASO. jak widziala supre i nissana Tomaracing w akcji to do tej pory jest przeciwna mojemu uturbianiu :D
Definitywnie koniec OT

timi
20-01-05, 17:56
Dzis bylem w JSS. Bardzo pozytywne wrażenie.
TypeR tez tam byl normalnie go nie widac bo ma fajowo zaciemnione autko :)))

pozdroofka!

Peter
20-01-05, 18:04
Miałem tam jechać dziś, ale leniwiłem się... ;)

kenny
20-01-05, 21:26
Dziś odebrałem swoją z serwisu w ASO Witolin. Prawie 2800 poszło się kochać. Ale cóż, rozrząd zrobili, gniazdo korka do michy nowy wspawali + nowy korek (poprz. właściciel wkręcił zwykłą śróbę i sp... gwint), regeneracja altrernatora + oleje (w jednym poście pisałem że przy zimnej skrzyni na luzie sam rusza, okazało się że olej w skrzyni prawdopodobnie pamięta jeszcze fabrykę!!!), paski klinowe + całą masa różnych drobiazgów + robocizna. Pora chyba otworzyć własne ASO...

A miałem gdzieś sobie wyjechać...

LIO
20-01-05, 21:36
2800 :shock:
Mysle ze spokojnie o polowe przeplaciles, jak nie wiecej, no ale cóz Twój wybór.

kenny
21-01-05, 12:21
Dzięki LIO. Takiego postu oczekiwałem :evil: :x . Nie bez kozery pytałem się kiedyś o dobry serwis w wawie.

Tomo
21-01-05, 13:53
Normalna cena ASO a nawet powiem ze niektore marki mają duzo wieksze ceny ;)

Pan chenio pewnie by zrobil taniej FAKT :D

lukiasz
21-01-05, 14:02
2800 :shock:
Mysle ze spokojnie o polowe przeplaciles, jak nie wiecej, no ale cóz Twój wybór.

coś w tym jest :wink:

przemir
21-01-05, 14:15
niestety utrzymanie VTi kosztuje :grin: no to teraz czas pomyslec o zawieszeniu co by sie autko ladnie prowadzilo a pozniej czas tuninga - chyba predko nigdzie na wakacje nie pojedziesz :lol:

LIO
21-01-05, 14:46
nie moge sie powstrzymac

Pan chenio
Chenio, Chubert, Chonorata, wszystko tak cec****sz :D moze Chonda ;)



Dzięki LIO. Takiego postu oczekiwałem . Nie bez kozery pytałem się kiedyś o dobry serwis w wawie.
mieszkam za Warszawa i jesli cos robie to tutaj u siebie, napewno nie jezdze do ASO

przemir
21-01-05, 16:09
Lio ale co my bedziemy w kieszen komus zagladac - na pierwszej stronie padlo ze wyzej zainteresowany zna p. Rafała a i tak zadecydowal ze lepiej w ASO - nie widze problemu jest zadowolony? - JEST - tylko plss next time bez 2 stron dyskusji :lol: i ze duzo wybuli Zycze powodzenia w dalszych modach i zadowolenia z auta

Max
23-01-05, 14:27
\kenny slyszalem, ze Twoj Civ w najlepszym stanie nie jest :( jakis straszny rzeznik nim wczesniej jezdzil i POTWORNY druciaz zarazem :sad: gadalem wczoraj z Rafalem...

kenny
23-01-05, 14:44
Z samochodami jak z babami. Albo sie je rżnie, albo pieści... Moja Hanka miała już najwyraźniej dość :smile:

Max
23-01-05, 15:11
Z samochodami jak z babami. Albo sie je rżnie, albo pieści... Moja Hanka miała już najwyraźniej dość :smile:

Najgorsze jest to, ze jeszcze czeka Cie roszke wydatkow :( zawias, silniczek Ci dymi na niebiesko, skrzynka nie wiadomo ile wytrzyma :(

ARTX
23-01-05, 15:15
takie info prosze na PW :!:

robert52
11-04-06, 13:16
Witam Wszystkich
Postanowilem reaktywowac ten temat, poniewaz moja siostra kupila sobie hondke i chcialaby oddac ja w rece fachowca od silnika i zawieszenia. Nie koniecznie chcialaby udac sie do serwisu. Wiec moze ktos z WAS moglby mi pomoc w tym temacie.
Z gory serdecznie dziekuje za info.
Pzdr
[/list]

ppm702
11-04-06, 13:26
jak już pisałem w innych wątkach - śmiało polecam

Japan Auto
ul. Mrówcza 124 Miedzylesie
tel: +48 22 4977484
Jacek Gryta - własciciel +48 509598461

Powołaj się na mnie albo na klub, to dostaniesz lepszą cenę, a jakość usług moim skromnym zdaniem bez zarzutu.

Z tego co wiem, to nei tylko ja robię u nich auto i nie słyszałem jeszcze (na szczęście) narzekań :)

Cooper
11-04-06, 15:16
Znam wasztat w pruszkowie pod warszawą gdzie zawsze robili mi wszystko bez zarzutu. Ceny naprawde przystepne a w dodatku dają samochod zastepczy:

0-22-759-19-03 Edward Sielużycki

robert52
11-04-06, 16:22
Mucias Gracias za WASZE info.

Pzdr

Pati
11-04-06, 17:50
wszystkie bieżące naprawy robie tu: http://www.pit-stop.waw.pl/

robert52
12-04-06, 10:07
Pati, czy oni są naprawdę godni polecenia?
Pytam, ponieważ do Włoch mam po min. drogi, a do Międzylesia troszkę dłużej. Jednakżę moja siostra puki co nie ma zbyt dużo kaski, tak więc nie może sobie pozwolić na testowanie serwisu.
Pzdr

Pati
13-04-06, 10:03
ja nie narzekam na obsługę. dzwoń i umawiaj się.