PDA

Zobacz pełną wersję : demontaż czarnej listwy przy szybie???



dmx
14-04-09, 15:39
panowie pytanie jak zdemontować ten czarny element przy szybie na drzwiach bo chciałem podmalować bo farba z niego zwiała?????:)

trzeba demontować boczek czy jak???

yautja
14-04-09, 17:34
Jakoś się pewnie da. Jest to nawet opisane w "sam naprawiam...", niemniej jednak jak ja próbowałem to mi się jeden zaczep ułamał i zrezygnowałem. Pomalowałem założone na drzwiach.

piroman
14-04-09, 18:42
Najlepiej opuscic sobie szybe zeby bylo mniejwiecej widac w ktorych miejscach sa zaczepy. Potem delikatnie po zewnetrznej stronie cieniutkim srubokretem trzeba wcisnac taki zatrzask ktory jest na srodku zaczepu. Generalnie jest z tym ciezka sprawa bo te spinki lubia sie lamac, wiec ciezko o jakas prosta instrukcje tak na odleglosc. Musisz sam probowac delikatnie i ewentualnie zaopatrz sie w nowe spinki do tej listwy

madhunter
14-04-09, 22:21
a co mozna zrobic by w tych listwach zmienic uszczelki gumowe? są jakies firmy zajmujące się tym? poniewaz miedzy szybą a uszczelką jest teraz przestrzen i woda zamiast po zewnetrznej czesci drzwi leci do srodka drzwi, nadodatek latem jak domykalem szybe automatycznie miusial dostac sie kamyk wiekszy kamyk miedzy uszczelkę a szybę i mi porysował ją :( takze jak ktos cos wie robil taką wymianę to prosze o porady pomoc namiary

dmx
15-04-09, 19:18
yautia czym to malowałeś??? zwykłym sprayem matowym czy jak???

albin3
15-04-09, 19:44
Wpisz DZIDA.Tam są serwisówki w PDF.Ściągnij i problem rozwiąrzesz.

yautja
15-04-09, 19:52
Malowałem Hammerite'm czarnym matowym.

dmx
15-04-09, 22:51
podziękował panowie;)