PDA

Zobacz pełną wersję : Radio a alarm.



Bs
03-03-06, 10:08
Mam w Concerto oryginalne hondowskie radio.Chce je wymienic na swojego starego pioneer'a deh 2430. Czy nic nie bedzie kolidowalo z alarmem/imobilaizeram bo w radiu jest czerwona diodka ktora w momencie wlaczenia / wylaczenia imobilaizera zapala sie lub gasnie... Dzieki za pomoc :)

Rikoo
03-03-06, 10:10
prawopodobnie nie powinna ale od tych spraw wypowiedza sie magicy od elektryki 8)

TDP
03-03-06, 11:38
prawopodobnie nie powinna
tez mi sie tak wydaje...

a nie masz jeszcze gdizes innej diody od allermu ??

vtecmatti
03-03-06, 14:07
niewydaje mi sie takie pewne ze te dioda sa od imobilaizera,
dzieki radiu by mial dzialac samochod?
moze sproboj odwalczyc radio i zapalic auto, waczyc alarm, wtedy zobaczysz napewno jak jest.

moge sie mylic, to tylko moje sugestie :D

Bs
03-03-06, 14:46
Alarm jest wogole dezaktywowany bo poprzednia wlascicielka miala z nim jakis problem i doszla do wniosku ze nie jest jej potrzebny :? Dioda gasnie jak zapalam auto...

TDP
03-03-06, 14:52
u mojego ojca w opelku, jest oryginalne radyjko opla i tez tam takie cos jest - i to nie jest w zaden sposob powiazane z imobilizerem ...

fakt jak sie wlaczy radio przestaje swiecic ... ale nie trzeba wkladac kluczyka aby sie tak stalo ... wystarczy wlaczyc radyjko

ppm702
03-03-06, 15:34
dioda gaśnie jak włączas stacyjke, bo radio dostaje +12 z instalacji elektrycznej.

Nie przejmuj się tylko wymieniaj :)

Bs
05-03-06, 13:00
dioda gaśnie jak włączas stacyjke, bo radio dostaje +12 z instalacji elektrycznej.

Nie przejmuj się tylko wymieniaj :)

Dobra, wielkie dzieki :)