PDA

Zobacz pełną wersję : Przyciemniać czy nie??



Tomac
02-03-06, 10:21
Jaka jest Wasza opinia na temat przyciemnienia szyb? Mam niebieską Hondę 3D i chciałbym przyciemnić szyby (z przodu jedynka, z tyłu dwójką) i w związku z tym mam dylemat czy nie popsuje to JDM'owego wizerunku mojej Hondy? Przejżałem wiele fot przerobionych Civiców w Japoni i praktycznie żadna nie jest tam z przyciemnionymi szybami. A ja bym chciał trochę dyskrecji mieć w samochodzie! Jak pogodzić ten kompromis?? :|

szalu
02-03-06, 10:34
Myśle że jeśli chcesz przyciemnić to tylko tył bo z przodem prędzej czy póżniej będziesz miał kłopoty(policja,przeglądy :evil: ) a zarazem i koszta.decyzja należy do ciebie a znowu nie każdemu podoba sie przyciemnienie połowy samochodu(miałem cały potem połowe a teraz została tylko tylnia szyba)albo cały albo wogóle... :D

havok
02-03-06, 10:46
Może piecowo na fotochrom?

delSol
02-03-06, 14:43
zawsze mozesz wszystko dac najjasniejsza.... tylko ona zbyt wiele dyskrecji nie zapewnia bo jest baardzo jasniutka.

Dawaj foty tego REAL JDM :D

reXio
02-03-06, 18:32
albo cały albo wogóle... :D

dokladnie! Sam tyl kojarzy mi sie z wiejskim tjuningiem :D

Tomac
02-03-06, 21:28
Dawaj foty tego REAL JDM :D

Poczekaj przyjacielu, aż się ociepli.. :twisted: :twisted: :twisted:

ppm702
02-03-06, 23:19
albo cały albo wogóle... :D

dokladnie! Sam tyl kojarzy mi sie z wiejskim tjuningiem :D

i jak tu się nie zgodzić :) Piecowo jest super, tylko koszta dwa razy większe, a folię zawsze można zdjąć jak się gust zmieni :) Fakt, że ze stróżami porządku są kłopoty, ale... ;)

Rikoo
02-03-06, 23:23
ale lanS to lanS a co do piecowki to mi sie niepodoba niestety dla mnie niejest czarna tylko bardziej brazowa po przyjzeniu sie a ogladalem z kilka aut co wyjechalo z piecowki

Matey
02-03-06, 23:25
Jak Ci sie podobaja przyciemnione szyby to sciemniaj, a nie patrza na to czy z Japonii maja czy nie... Ja mam fotke JDMowego civica i ma ciemne szybki...

Tomac
03-03-06, 23:16
Przyciemniam.... z tyłu dwójka, z przodu jedynka... 8)

Diups
04-03-06, 11:20
Przyciemnij wszystko jednym odcieniem, wyglada ladniej a i tak przod wychodzi jasniej (bo jest swiatlo z przedniej szyby) a tyl jest caly ciemny wiec wychodzi ciemniej

Tomac
04-03-06, 20:52
No właśnie.. waham się... ale wiem, że przyciemnie.. 8)

Woźny
04-03-06, 21:42
Ja na przyklad nie przyciemnie w moim Civic-u poniewaz mam ladna jasna tapicerke,utrzymana w czystosci i daje to ladny efekt z zewnatrz.

Pati
04-03-06, 21:46
ja bym nie przyciemnial wcale, ale jak komu sie podoba.
w japonii byla opcja fabrycznego przyciemnienia, wtedy tyl i tyl boki byl ciemny, a przod i boki przod bez zadnego przyciemnienia.

polkar
05-03-06, 21:30
Wszystko jedynką, tylko!!!

Simpson_CiViC
14-03-06, 22:54
Ja mam wszystkie oprócz przedniej najjaśniejszą srebrną i jestem zadowolony na maxa. Psy mnie nie haczą na mieście, chociaż przegląd ostatnio musiałem sobie załatwiać :D Ale co tam, 5 dych w roku można poświęcić. Mi osobiście nie podoba sie oklejanie na 2 odcienie...

Kuki1824
14-03-06, 23:02
Mam takiego Civica jak ty i przyciemniłem sobie tył. Teraz na Twoim miejscu zrobił bym tyl piecowo !!! Przód zostaw sobie taki jak jest ! 3d najlepiej wygląda z tyłem ciemnym!!!

Diups
15-03-06, 10:52
Kwestia gustu... albo calosc albo nic... ja mam tyl tylko bo w niemczech gosc tak zrobil..... ;/ ale to kwestia czasu :)

Cola_ldz
15-03-06, 11:34
Ja mam tylko tył ciemny i dla mnie wygląa bardzo fajnie co prawda nie zaszkodziło by żeby przód też był ciemny ale ze względu na policje nie mam zrobionego. Więć jeśli podoba ci sie tylko tył i nie chcesz sie martwić o kontrole to przyciemniaj. Twoje auto ty nim jeździsz i tobie ma sie podobać. Pozdro

vtecmatti
23-03-06, 20:02
albo calosc albo nic...

tak samo mi sie wydaje.

ja bym przyciemnil moze przod ale troche jasniej niz tyl.

malin21
29-03-06, 01:17
jak przyciemniac to taka samą folia przód i tył, bo jak zrobisz przod 1 a tył 2 to bedzie brzydko wygladać

Kefir
13-04-06, 00:02
a co ja mam powiedziec jesli kupilem civiczke z przycienieniem a'la jagodzianka, piekny filetwoy kolor (bleeeeeeeeeee)na szcescie tylko tylna szyba, tragedia!!!

Matey
13-04-06, 00:04
zerwij folie... Proste...

Lord_ZED
13-04-06, 00:07
Ja miałem tylko tył. Mi się w połączeniu z czerownym podobało :). I jak kupie nową to też zrobie sobie tylko tył. I będzie mnie to waliło czy się komuś podoba czy nie. A jak dam foty na forum to pewnie i tak wszyscy napiszą żę przód by pasowało zrobić.
Dupa tam z opiniami innych rób jak ci się podoba hehe.

Kefir
13-04-06, 11:02
Matey oczywiscie ze zerwe, a zaraz po tym nakleje jakas ladna carna, w polaczeniu z czerwienia mojej Hani powinno to wygladac ok!!