PDA

Zobacz pełn± wersję : Korek-atrapa paliwa a deszczyk :)



Andre
11-04-09, 23:07
Witam,
mam taki problem, że po obfitym deszczu, jak już wsio wyschnie to od klapy-atrapy wlewu paliwa widać taki piękny strumyczek-strużkę wyschnięt± w dół po karoserii, czy kto¶ ma podobnie?

W BLSie na Parowcowej powiedzieli że "hmmm jak już panu tak się stanie, że zostanie ¶lad na lakierze to pan to zgłosi jako wadę fabryczn±/produkcyjn±, bo w sumie nie powinno tak być..." no tylko zobaczymy czy to uwzględni± za jaki¶ czas jak już zostanie ¶lad na stałe.
Czy polecacie to reklamować już teraz - jako wina korka,atrapy itp???:cool:

semri
11-04-09, 23:10
nie mam takich objawow

Pik
12-04-09, 17:26
Wewnatrz wneki wlewu paliwa jest otwor odplywowy wody (chyba). Sprawdz, czy nie zapchal Ci sie blotem...

Andre
12-04-09, 18:22
Wewnatrz wneki wlewu paliwa jest otwor odplywowy wody (chyba). Sprawdz, czy nie zapchal Ci sie blotem...

oki, jutro w dzień sprawdze co tam jest :) thx

kocik
15-04-09, 09:57
mialem tak samo - ale nie przejalem sie tym zbytnio wypolerowalem :P pewnie woda zabrala ze soba jakies syfy co zostaly kolo klapy...

markotny
07-07-10, 17:35
Ja się podppnę z nieco innym pytaniem....a można jeĽdzić bez korka wlewu paliwa???....Dwa dni temu przy tankowaniu najwidoczniej go zapomniałem wkręcić i poprostu zgubiłem. Zorientowałem sie dzisiaj przy kolejnym tankowaniu:D:D. Oczywi¶cie nowy korek sobie załatwie ale poprostu pytam czy te pare dni bez korka można smigać???

EDIT: Temat już nie aktualny:D:D

Pabloss
13-07-10, 15:28
pewnie tak ale. Nie powinno się nic stać ale pamiętaj że paliwo będzie szybko parować więc polecam zabezpieczyć jakim¶ workiem foliowym tylko delikatnie aby nie wpadł do ¶rodka bo wtedy będ± większe problemy.