PDA

Zobacz pełną wersję : Dokładka pod zderzak



dareka2
23-02-06, 21:34
Otóż mam pytanie czy dokładka od vti V gen pod przedni zderzak od sedana pasuje do coupe V gen?

Lcfr
23-02-06, 21:46
sadzac po róznych postach z cyklu: kupie-sprzedam powinna pasowac...
zderzaki sie w 3d/2d róznia od sedana ale dokladka jest z absu i pewnie sie dokształci...
(pewnie dolan krzywizna zderzaka jest taka sama...)

ja troszkę zrobie OT ale zapytam jeszcze:
jak zamontowac taką dokładkę? - tak by nie psuc zderzaka....
wiem ze oryginalna montuje sie na wkręty od spodu chyba
(nie myle sie?) a taka jak w aukcji?
ktos juz chyba taka/podobna montował?

LIO
23-02-06, 21:52
nie montuje sie na wkrety, tylko srubki z podkladkami i nakretkami

zderzaki sie różnia, ale napewno przy kierunkowskazach, bo te sa inne, dół zderzaka przypuszczam ze jest taki sam, ale glowy uciac nie dam

Lcfr
23-02-06, 21:59
nie montuje sie na wkrety, tylko srubki z podkladkami i nakretkami

dobrze wiedziec... bo widziełem tylko na fotach i pomyslałem, ze wkrety...

dareka2
23-02-06, 22:06
Czy można go w razie czego dopasować? Z czego jest wykonany i czy daje się modelować pod wpływem ciepła?

Lcfr
23-02-06, 22:11
jezeli oryginał to ABS
i on raczej jest na tyle elastyczny, ze powinno obejsc sie bez grzania nawet.

LIO
23-02-06, 22:18
mam swoja od sedana luzem, bo w zime zgubilem (na szczescie na króko) i musialbym do czyjejs coupe, albo 3D przypasowac, zeby miec pewnosc

Lcfr
23-02-06, 22:29
ja chetnie przypasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja Lio ;) "wybierz mnie, wybierz mnie-mnie wybierz";)*

*-przypasowanie do auta jest wykonywane na konkretnym modelu-na odpowiedzialnośc "chcacego przypasowac" (zleceniodawcy) ;) bez mozliwosci demontazu i powrotu dokładki do własciciela :lol:

LIO
24-02-06, 15:41
** - usługa za przypasowanie wraz z materiałem to jedyne promocyjne 999 pln

Dareko87
12-02-07, 20:55
witam licytuje taką dokładke http://www.allegro.pl/item165824932_dokladka_zderzaka_vti_oryginal_bcm_o d_1_zl.html

i teraz pytanie ile ona jest warta?


Kolejne pytanie czy mam ja malować pod kolor samochodu czy zostawić taka jak jest? Pozdro

Rikoo
12-02-07, 20:57
200zl u nas w gieldzie

Lcfr
12-02-07, 21:04
Kolejne pytanie czy mam ja malować pod kolor samochodu czy zostawić taka jak jest? Pozdro

zalezy jaki kolr auta...
ale generalnie czarna lepiej pasuje...

Dareko87
12-02-07, 21:27
Lcfr, kolor czarny mój civic patrz podpis =) wiec jak malować?? Rikoo, 200zł? nie znalazlem takiej oferty :) ciezko znalesc?

Rikoo
12-02-07, 21:29
to widac ze ja tu usuneli
ale juz na innych forach nie

http://www.honda.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=4917

Dareko87
12-02-07, 21:52
Rikoo, hehe własnie dokładnie tą licytuje podałem w poscie wyzej link do aukcji =)


To co z tym kolorem lakierowac pod kolor samochodu?? czyli na czarno chyba dalo by rade samemu ją pomalować czarnym lakierem w sprayu co? ile lakiernik moze za takie cos wziąść?

coala_16
12-02-07, 22:14
Hej, ja bym zostawił taka jaka jest czyli czarna, no ale jak chcesz ją odświeżyć itp to możesz pomalować, jest z absu wiec będzie potrzebny ci zapewne podkład.

Ps: Za taką dokładeczke na otomoto pół roku temu dałem 30zł :D (normalnie chodzą po 150zł)

tomiek
12-02-07, 23:11
Sa dwie opcje jeśli chodzi o tę z aukcji:
- albo jest zrobiona bo podejrzanie mocno błyszczy
- albo jest nowa bo mocno błyszczy
Jeśli masz czarny samochód to masz czarną podkładkę (która jest już czarna!) Nie wiem na jaki kolor chcesz ja malować? Więc malowanie chyba odpada (bo "podejrzanie mocno błyszczy" lub "mocno błyszczy"...)
A fakt, czasem można spotkać okazyjną cenę z taki kawałek plastiku ;)

Dareko87
12-02-07, 23:18
coala_16, kurde ale gdzie taką dostać tanią oto jest pytanie? :) tomiek, tak tylko ten plastki to mat bez zadnego lakieru wiec mozna by ja malnąć czarnym z połyskiem:)

Misiek
12-02-07, 23:28
no niestety dokładka z sedana nie pasuje do coupe i hb, próbowałem ale nawet jak jakimś cudem bym to skręcił na 'wkręty' bo w seryjne miejsca nie wchodzi, to bynajmniej wyglądałaby jak dokładka od calibry założona do trapeza :d

tomiek
12-02-07, 23:35
kurde ale gdzie taką dostać tanią oto jest pytanie?
po szrotach...

tak tylko ten plastki to mat bez zadnego lakieru wiec mozna by ja malnąć czarnym z połyskiem:)
Tak chyba będzie najładniej. Większośc osób ma właśnie czarny połysk...

lordkubus
13-02-07, 00:59
a wie ktoś może kto ma na zbyciu dokładkę do zderzaka przedniego ale do 6 gen coupe?