PDA

Zobacz pełną wersję : Klima nie zalacza D15B7 5gen



kpopis1
23-02-06, 09:28
Odkad kupilem ponad pol roku temu swojeo civic'a nie zalacza w nim klima. Po nacisnieciu przycisku A/C nie zalacza sprzeglo sprezarki. Co moze byc tego powodem. Czy to byc spowodowane uszkodzonym przekaźnikiem tego urzadzenia?

havok
23-02-06, 10:43
A chłodziwo jest? Rurki szczelne? Przez internet nie da rady - jedź do jakiegoś klimaciarza.

kpopis1
23-02-06, 16:59
Bylem w serwisie od klimatyzacji. Nabili klime, sprawdzili szczelnosc ( nie bylo nieszczelnosci) i okazalo sie ze nie zalacza. To bylo zaraz po kupnie auta jakos w maju/czerwcu. Powiedziano mi ze nie mogli uruchomic klimy z wielu powodow itd i wzieli od cholery kasy. tak naprawde klima nie zalacza bo nie chodzi sprzeglo sprezarki, na to przynajmniej wyglada wg mojego znajomego mechanika ktory w klimach niestety nie robi. Jesli nie zalacza sprzeglo to jest to oznaka uszkodzenia sprzegla czy calej sprezarki?

hcc
24-02-06, 09:48
zatarta sprezarka... ja tez tak mialem kiedys u siebie... musisz na 90% kupic nowa....cena za sprawna uzywke ok. 500zł.... pozdro

kpopis1
26-02-06, 20:46
A znacie jakis dobry serwis klimatyzacji w Warszawie i oklicach bo tam gdzie ostatnio bylem srednio sie znali i sporo kasy zdarli. Ile wzieli za wymiane sprezarki?