PDA

Zobacz pełną wersję : tylnia wycieraczka



Cookee
22-02-06, 13:53
jak "prawie" w kazdym civicu 5g z tego co spotykam schodzi farba z wycieraczek przednie kupilem nowe ale tylnia nie wiem gdzie dostac wiec pomyslalem ze je pomaluje..odkrecilem nakretke i nie moge jej zdjac bo sie zastala i pytanie jest takie czy ona jest wkrecana czy nakladana? jezeli mial ktos podobny problem to jak ja zdjac?

wieshaq
22-02-06, 14:04
nakladana niestety i czesto nie do sciagniecia po pewnzm czasie

ale jak chcesz tylko pomalowac to podloz duzo gazety zeby nie pomalowac szyby, oklej tasma gume na wycieraczce i matowym sprayem pomaluj.

i uwazaj jak chcesz walczyc ze sciaganiem bo zyba pekna na drobny mak

Cookee
22-02-06, 14:10
mogli se darowac ta wycieraczke jak taka z nia meczarnia... :?

ANTEK
22-02-06, 14:14
ta wycieraczka to poracha:P mi nie dziala wiec rozebralem... i sie okazalo ze wytarło sie jedyne plastikowe kolo zębate;// bez sens... czemu to jedne jedyne musialo byc plastikowe :evil:

wieshaq
22-02-06, 14:49
to lepiej bo ja swoja ujebaem gumowka bo nie chciala zejsc po dobroci a musialem nasmarowac tulejke bo nie chciala chodzic na suchara

Dealer
22-02-06, 15:55
Wogole te wycieraczki to tragedia! Ze wszystikich 3 schodzi mi farba i malo tego to tylnia nie chodzi po szybie tylko nad!! przednie tez nie jestem pewien czy to wina sprezyn czy pior! Gdzie mozna nowe kupic cale wycieraczki ?? i Za ile ! Chyba ze mozna je jakos naprawic!

Mystek
22-02-06, 15:56
ja tez sie pare dni z tym bawilem, balem sie cosu ulamac/ukrecic stukalem pukjalem i wkoncu poszlo. Z gory ten kaptur sciagasz tam jest sruba luzujeesz ja a od srodka bodajze w tej plastikowej puszce tez sa jakies srubki jesli dobrze pamietam, no i ja duzo wpuscilem w ten caly mechanizm silikonu w sprayu postukalem i wreszcie wyszla, posypaly sie jakies podkladki ehh to byl koszmar tyle zabawy z takim gownem ...

Tomac
22-02-06, 16:20
Wczoraj kupiłem do mojego Civa wycieraczki Bosch'a. Przednie owszem wycierają niemiłosiernie pieknie, jednak tylna wyciera jakby chciała, a nie mogła (mam wrażenie że nie ma odpowiedniego docisku do szyby). Czy można to jakoś podregulować?? Bo już mnie to wQrwia.

woodie
23-02-06, 09:25
Tak, mozesz zwiekszyc dosisk, musisz bardzo szybko jechac tylem :D A tak na prawde to nie ma tam regulacji.