PDA

Zobacz pełn± wersję : Listwa demontaż



Meteo
18-02-06, 20:02
Jutro zamierzam pu¶cic sobie kable do wzmacniacza jednak nie wiem jak zdemontować t± listwe na progu co trzyma tapicerke na podłodze. Próbowałem j± podwarzyć ale urwałem jaki¶ zaczep.Czy jest na to jaki¶ sposób.

ppm702
18-02-06, 20:03
auto: 3D z którego roku :?: ;) Jak 6gen to pomogę

Meteo
18-02-06, 20:09
No niestety 5G 3D 1994

Bono
18-02-06, 20:36
oderwac na siłe. sa zatrzaski, które wchodz± w próg. podłóż szmatę, pod jaki¶ szeroki ¶ubokręt i podważaj po kolei zatrzaski, a plastyk odejdzie.

Dominic
20-02-06, 16:04
o ile dobrze pamietam to ta listwa w rogach wchodzi pod boczek tylni, który idzie az do bagaznika a z przodu tez jest pod czym¶. nie wiem czy zeby nie zdjac tego nie bedziesz musiał demontować całego boczka...........

Meteo
20-02-06, 21:43
Na przyszło¶ć jezeli kto¶ to będzie demontował, to niech wyjmie listwe tylko z zaczepów, które znajduja się na metalowej cze¶ci progu. Następnie trzeba troche powyginać listwe i skierować ja do wewn±trz samochodu. Listwa odejdzie wraz z tapicerk±. Wtedy można przy odrobinie cierpliwo¶ci pu¶cic okablowanie.Nie trzeba odkręcać tylnego plastiku tylko odczepić jeden zaczep za zakładce listwy i plastiku. Oddzielenie listwy od tapicerki podłogowej jest niemożliwe bo zaczepy przy próbie demontażu pękaj±. A jezeli się to uda to ponowne założenie jest przynajmniej dla mnie niemożliwe. Zaczep ma postać plastikowego bolca, który trzyma tapicerke metalowa podkładk±, która zacholere nie chce zej¶ć.

Dominic
20-02-06, 22:30
http://img84.imageshack.us/img84/6174/prg2rh.jpg (http://imageshack.us) tutaj widac wszystkie zaczepy itd widac tez ze aby zdjac te listwe trzeba zdemontować który¶ z s±siednich plastików bo owa listwa w obu końcach lezy POD nimi i poprostu jest zablokowana.

a tak z innej beczki kable do wzmaka mozesz poprowadzic tez pod konsol± ¶rodkow±! w samym jej koncu robisz otwór w wykladzinie i ciagniesz pod wykladzina, kabel wychodzi pod tylnym siedzeniem....

.................................................. ...........................................

uhhhhh sory wielkie myslalem ze chodzi o 6gen, nie doczytałem :? ale nie skasuje tego posta bo jak juz wyszukałem to zostawie dla potomnych 8)

Waldek
01-03-07, 22:23
Jak 6gen to pomogę

To ja poproszę o wskazówki, bo powoli sprzęt zaczyna się kompletować. Mam już opis z Sam naprawiam HC ale moze jakie¶ wskazówki.
Gdzie schować zwrotnice bo pod boczkami drzwi odpada będ± miały regulację twetera?
Czy kabel pr±dowy wzmaka można pó¶cić przez taki okr±gły plastyk po prawej stronie konsoli ¶rodkowej - wygl±da jak zaslepka otworu - czy mozna to spokojnie przewiercić (nie id± pod wykładzin± jakie¶ kable? Gdzie i jak masz przymocowany wzmak?