PDA

Zobacz pełną wersję : Zderzak za 1500 PLN - pytanie blacharskie.



marcin.kakol
24-03-09, 09:11
Siemacie dobrzy Ludzie :)

Mam takie delikatne pytanie - ostatnio moja Hania dostała strzała w przód. To nic poważnego (chyba) - ucierpiały:

- zderzak oraz grill. Obie części pękły - grilem się nie przejmuję, najważniejszy jest dla mnie zderzak. Chciałem zapytać czy dam radę go wymienić w całości i pomalować na czarny metalik w cenie 1500 PLN? Na tyle usterkę wyceniła ubezpieczalnia i nie wiem czy to dobra cena. Mam tylko swoje typy - ale wolę zapytać, być może ktoś takie coś już robił.

W grę wchodzi zakup nowego zderzaka, grila, malowanie, montaż no i oczywiście poziomowanie, coby jakoś to wszystko wyglądało.

Jeżdżę czarnym Civiciem 6 gen. z roku '99

Niestety wyszukiwarka nie pozwoliła mi uzyskać odpowiedzi na moje wątpliwości...

Z góry dzięki Panowie.

sublove
24-03-09, 09:24
Ło Panie :D

Zderzak kupisz śmigany za 250-300 PLN, pomalujesz u dobrego lakiernika za max 300 PLN. Grill mozesz kupic oryginalny używany za 50-80 PLN polakierować za 50 PLN.
Zostanie Ci kupa kasy w kieszeni, nie ma co się zastanawiać.

skolopendra
24-03-09, 09:25
W grę wchodzi zakup nowego zderzaka

z nowym może być ciężko wszystko zrobić w tej cenie

kup używkę a jeszcze zostanie trochę :)

jaca1
24-03-09, 13:55
przede wszystkim posprawdzaj wszystkie szroty w okolicy czy czasem nie ma takiego zderzaka w tym kolorze,kupisz do 300 i masz problem z głowy,ewentualnie kup w innym kolorze ale w dobrym stanie i daj lakiernikowi,powinien Ci to prysnąć za niedużą kasę...

misiek707
24-03-09, 14:29
Jakbyś miał 6 gena przed liftem mam taki gril na sprzedarz w BDB stanie okazyjnie ci sprzedam ;]