PDA

Zobacz pełną wersję : Kod do radia fabrycznego Civic 92-95 HB



Stars
17-02-06, 17:04
Witam
Mam civica 95 3d w wersja noblesse - tam jest radio fabryczne (jeszcze) bodajrze jakis blaupunkt, kaseciak. Jak nie ma kluczyka w stacyjce to miga czerwona dioda code. Pare razy zdejmowalem zasilanie z aku ale na nie za dlugo i nic nie bylo. Nie wiem czy jest tam kod czy go nie ma ale jesli jest to jak go wyswietla sie? I moze ktos wie jakie to radio?

Niedlugo pojdzie w odstawke ale na wszelki wypadek jak wymontuje chcialbym moc kiedys je odpalic.
pzdr
Stars

ppm702
17-02-06, 17:15
:lol: słyszałem, że takie stare sprzęty po spędzeniu 24h w zamrażarce się rozkodowywują, ale to tylko ze słyszenia ;)

Mystek
18-02-06, 12:43
podjec do jakiegos serwisu lub komisu z radiami to ci rozkoduja za pare zl :wink:

a5phyx
18-02-06, 12:49
... I moze ktos wie jakie to radio?

Najprawdopodobniej Blaupunkt HES-122 R. Pozdrawiam.

onua
18-02-06, 13:59
Sprobuj z lodowka, ja tez kilka mitow o tym slyszalem. Tylko ze po wyjeciu niech troche postoi w pokoju bo takie zimne po podlaczeniu moze Ci sie zepsuc

sickiziu
20-02-06, 11:54
to radio to blaupunkt HES-132 R, kod u mnie nie dzialal wogole mimo wyjecia na pare dni, moze ta dioda to straszak?
pozatym po jego wyjeciu prawdopodobnie juz nigdy nie zapragniesz uruchomic go ponownie, to strasznie slabe radio :)

pozdro

seawater
18-11-06, 14:44
1. Kazde radio zabezpieczone kodem ma ten fakt wyraznie obwieszczony napisem CODE (+wariacje security etc.) na panelu, tak, zeby zlodziej widzial go zanim zabierze sie za wyrywanie z kieszeni (kazdy szanujacy sie zlodziej i tak tylko sie usmiechnie i wyrwie)

2. W moim fabrycznym blaupunkcie zabezpieczenie kodem mozna wylaczyc (opisane w manualu), tak zeby po odlaczeniu aku. nie potrzeba bylo wbijac kodu.