PDA

Zobacz pełną wersję : licznik sie zwiesil



2kaii
17-02-06, 15:30
Zwiesil mi sie dzis licznik na 170000, zera w polowie wszystkie stanely, watpie zeby to mialo zwiazek ale wymienialem dzis rozrzad. Ma ktos pomysl co z tym zrobic? Moj mechanik nie wie :/ Jak nie urok....

[ Dodano: Pią 17 Lut, 2006 ]
ten kasowalny liczniczek tez stoi, kasowanie nic nie daje

bartoo
17-02-06, 15:44
Wyciagnij zegary, zdejmij szybke przednia i sprobuj delikatnie im "pomoc" sie przekrecic.

2kaii
17-02-06, 15:54
problem w tym, ze lewa reka mi sie rehabilituje jeszcze pare miesiecy bo w wakacje browar mi wybuchl w rece podczas otwierania i nie wrocilo mi czucie jeszcze do konca. A kto zajmuje sie takimi rzeczami? Zauwazylem, ze mechanicy sie wykrecaja od grzebania w takich rzeczach. Pewnie najlepiej byloby znalezc kogos kto prekreca ;)

Wombat
17-02-06, 16:25
unikają bo to od pyty rozbierania i jeszcze na końcy jest to problem z elektroniką - bo silniczek kilometrów ma własny silnik elektryczny.

2kaii
17-02-06, 16:31
ale jeden czy dwa? bo ten co da sie zerowac tez nie leci. Ale tak w polowie zer by sie silnik zepsul? Kto zajmuje sie takimi tematami? Mnie sie wydaje, ze mechanicy nie lubia plastikow, boja sie moze ze pekna, ukrusza sie, zlamia... Nie mozna mlotkiem przylozyc ;)

prz3mo
17-02-06, 17:42
A kto zajmuje sie takimi rzeczami? Zauwazylem, ze mechanicy sie wykrecaja od grzebania w takich rzeczach.;)

Jedź do elektryka samochodowego.

rAku*
17-02-06, 19:57
Widze ze jestes z lodzi jakby co to ja juz bawilem sie zegarami w 5gen i chetnie ci pomoge sie do nich dobraci sprobowac cos zrobic
jakby co to pisz gg3217673

pozdro.

2kaii
19-02-06, 15:31
a tak w ogole na jakiej zasadzie dziala ten licznik? Probowalem cos sie dowiedziec z ksiazki "sam naprawiam" niestety nic na jego temat nie znalazlem. Chodzi mi o to, czy mechanik niechcacy czegos nie odlaczyl wymianiajac rozrzad. Przy mnie zeby sie do niego dostac musial zdjac 3 inne paski :/

rAku*
19-02-06, 15:55
Liczniki sa elektronicznie podlaczone kostakami nie ma zadnej linki jak to kiedys w autach bylo. Mogl sie zawiesic sam z siebie bo moze byl kiedys lekko krecony i akurat zle mu wskoczyly cyferki. U mnie tez sie raz zawiesil ale jak trochge mu pomoglem srubokrecikiem ruszylo.

pozdro.

2kaii
20-02-06, 12:10
zrobione :)
bylem u jakichs przypadkowych gosci, jeden okazalo sie, ze z licznikami ma do czynienia nie pierwszy raz, jest pewien ze moj nie byl krecony, po prostu sie zacial :)
Moglem sobie ustawic dowolny przebieg, ale zostalem przy 170000 :]