PDA

Zobacz pełną wersję : Graty z USA



PAT
03-01-05, 15:55
Dzisiaj odebralem z wielka radoscia moje 2 wielkie paczuszki z USA.
W pierwszej pelen TURBO KIT for Honda Civic (piekna sprawa) a w drugiej listwe spinajaca tuleje, korby, tloki, uszczelke pod glowice, regulator cisnienia paliwa, pompe paliwa, pierscienie...czuje sie jak male dziecko..w tym roku mikolaj sie postaral..teraz czekam na chlodnice oleju, sprzeglo i kit (walek+sprezynki+talerzyki) no i szpere....I DO DZIELA.. :D

POZDRAWIAM

Rikoo
03-01-05, 15:58
Gratulujemy czekamy na relacje z zalozenia i najlepiej fotorelacje :D
mikolajowi gratulujemy a tak mniej wiecej jak mozesz ile cie to wyniosla jak niechcesz tu to na Pw

hosi
03-01-05, 15:59
Gratuluje! A gdzie fotki?? :wink:

ARTX
03-01-05, 16:16
jak niechcesz tu to na Pw
dlaczego ma niechcec :roll: wal ile $ czy sporo sie oszczedza ciagnac gotowe kity z USA

PAT
03-01-05, 16:28
podam w $ nie miejcie mnie za bogacza zostalo mi z poprzedniej hondy:

1. TURBO KIT = 1300$ normalnie 1525$
2. regulator= 125$ normalnie 165$
3.pompa= 85$ normalnie 110$
4. tloki+pierscienie= 413$ normalnie ponad 500$
5.korby= 330$ normalnie 430$
6. listwa spinajaca tuleje 85$ normalnie 160$
7. uszczelka 80$ normalnie ponad 120$
8. sruby ARP = 125$ normalnie 180$

szczerze polecam, mam kolege przedstawiciela TITANMOTORSPORTS i on zamawia od wszystkiego bierze prowizje ale i tak wychodzi duzo taniej!!!

teraz czekam na:

walek kit 480$ normalnie 660$
sprzeglo z flywheel 266$ normalnie 450$
chlodnica oleju 98$ normalnie 200$

UWAZAM CENY ZA ATRAKCYJNE!!!!

mam nadzieje ze wyczerpujaca odpowiedz

PAT
03-01-05, 16:29
chetnie zamieszce fotki ale nie wiem jak :(

ARTX
03-01-05, 16:32
www.imageshack.us - darmowy server

adres zdjecia

Wielki
03-01-05, 16:36
PAT jakiej firmy zakladasz sprzeglo ?bo ja tez poszukuje jakiegos exedy co mi do 300koni wytrzyma(a nie chce spieka )kola tez lekkiego szukam
... :idea:

PAT
03-01-05, 16:38
wrzuce jutro musze je najpierw zrobic czekam az bateryjki w cyfrowce sie naladuja i ruszam bawic sie w fotografa... :D

itr
03-01-05, 17:07
podam w $ nie miejcie mnie za bogacza zostalo mi z poprzedniej hondy:

1. TURBO KIT = 1300$ normalnie 1525$
2. regulator= 125$ normalnie 165$
3.pompa= 85$ normalnie 110$
4. tloki+pierscienie= 413$ normalnie ponad 500$
5.korby= 330$ normalnie 430$
6. listwa spinajaca tuleje 85$ normalnie 160$
7. uszczelka 80$ normalnie ponad 120$
8. sruby ARP = 125$ normalnie 180$

szczerze polecam, mam kolege przedstawiciela TITANMOTORSPORTS i on zamawia od wszystkiego bierze prowizje ale i tak wychodzi duzo taniej!!!

teraz czekam na:

walek kit 480$ normalnie 660$
sprzeglo z flywheel 266$ normalnie 450$
chlodnica oleju 98$ normalnie 200$

UWAZAM CENY ZA ATRAKCYJNE!!!!

mam nadzieje ze wyczerpujaca odpowiedz

Ten kolega to z Polski? Waldek?
Jakis tani ten Turbo kit - co w zestawie?

elmer
03-01-05, 17:09
Czym bedziesz to sterowal?

PAT
03-01-05, 17:17
podam w $ nie miejcie mnie za bogacza zostalo mi z poprzedniej hondy:

1. TURBO KIT = 1300$ normalnie 1525$
2. regulator= 125$ normalnie 165$
3.pompa= 85$ normalnie 110$
4. tloki+pierscienie= 413$ normalnie ponad 500$
5.korby= 330$ normalnie 430$
6. listwa spinajaca tuleje 85$ normalnie 160$
7. uszczelka 80$ normalnie ponad 120$
8. sruby ARP = 125$ normalnie 180$

szczerze polecam, mam kolege przedstawiciela TITANMOTORSPORTS i on zamawia od wszystkiego bierze prowizje ale i tak wychodzi duzo taniej!!!

teraz czekam na:

walek kit 480$ normalnie 660$
sprzeglo z flywheel 266$ normalnie 450$
chlodnica oleju 98$ normalnie 200$

UWAZAM CENY ZA ATRAKCYJNE!!!!

mam nadzieje ze wyczerpujaca odpowiedz

Ten kolega to Waldek :)) heh
Jakis tani ten Turbo kit - co w zestawie?


BRAWO tak to waldek!

komp Greedy, turbo, zasilenie turbo, downpipe, orurowanie i silikonowe zlaczki, stozek, kolektor i male duperelki normalnie kosztuje 1525 a ja mam znizke :) jak widac po cenach wyzej
turbo popmuje do 350KM zestaw to oczywiscie GREEDY
---------------------------------------------------------
sterowanie kompem greedego E-manage!!


POZDRAWIAM

itr
03-01-05, 17:28
A intercooler gdzie sie podzial? wtryski?

Peter
03-01-05, 17:29
No ładnie, konkurencja sie szykuje na klase Turbo 8) JAkie turbo było w zestawie? T25?

Tez juz bym chcial swoje zabaweczki :P

itr
03-01-05, 17:35
No ładnie, konkurencja sie szykuje na klase Turbo 8) JAkie turbo było w zestawie? T25?

Tez juz bym chcial swoje zabaweczki :P

pewnie t25 ... zaraz mu bedzie malo i kupi nowa, standard, na t25 to sobie nie polatasz na zawodach :)

Pietja
03-01-05, 17:35
Świetna sprawa! Jak fajnie że w PL robi się coraz więcej Hond turbo, w stanach jest ich jak wody :-)

co do cen to na E-bay:
regulator nowy można za 65$ kupić.
pompa koło 80$
tłoki z pierścieniami (wiseco) - 385$
korby 300$ (jeśli masz eagle, a najczęściej takie są w kitach)
listwa spinająca tuleje - chodzi ci o blockguard? 60$
head gasket - 70 dolarów za cometica
head studs ARP - 85$


wałki różnie, zależy jakie, ale sprzęgło ACT z flywheelem findanzy powinno kosztować koło 220-250 dol max.

Tylko do tego oczywiście trzeba doliczyć cło i transport do PL. Te ceny które podałeś jako "normalnie" to już są nienormalnie drogie :-)
Świetna że takie coś będziesz miał.

ITR mnie uprzedził - co z IC? Bez niego wszystko będzie stukać przy sporo mniejszej mocy niż 350KM...

krystianITR
03-01-05, 17:40
Troche kasy poszło, ale bedzie przynajmniej jakis przyrost mocy konkretny nie to co N/A :cry:
Czekamy na fotki :D

Peter
03-01-05, 17:56
IC pewnie standadowo z Iveco :wink:

PAT
03-01-05, 17:59
Turbo TDOH 15G wtryski mam od eclipse turbo 450cc, intercooler i wydech made by TOMARACING montaz i wszysto tez w TOMARACING

ceny normalne sa ze strony TITANA, tloki i korby nie byly w kicie odzielnie je zamawialem..clo i podatki wyszly 420PLN :D

PAT
03-01-05, 18:04
Świetna sprawa! Jak fajnie że w PL robi się coraz więcej Hond turbo, w stanach jest ich jak wody :-)

co do cen to na E-bay:
regulator nowy można za 65$ kupić.
pompa koło 80$
tłoki z pierścieniami (wiseco) - 385$
korby 300$ (jeśli masz eagle, a najczęściej takie są w kitach)
listwa spinająca tuleje - chodzi ci o blockguard? 60$
head gasket - 70 dolarów za cometica
head studs ARP - 85$


wałki różnie, zależy jakie, ale sprzęgło ACT z flywheelem findanzy powinno kosztować koło 220-250 dol max.

Tylko do tego oczywiście trzeba doliczyć cło i transport do PL. Te ceny które podałeś jako "normalnie" to już są nienormalnie drogie :-)
Świetna że takie coś będziesz miał.

ITR mnie uprzedził - co z IC? Bez niego wszystko będzie stukać przy sporo mniejszej mocy niż 350KM...

co do twoich cen to niektore sa porownywalne a np korby tloki i regulator zalezy jaki...regulator webber faktycznie 65$ a ja mam aeromotive naprawde duzo lepszy..korby na zamowienie wedlug naszych paprametrow EAGLE tloki JP PISTONS,a sprzeglo dokladnie ATC i w podobnej cenie..blockguard 60 ale zaleznie od wykonania i trwaloci cena rosnie

POZDRAWIAM

LIO
03-01-05, 18:05
Na wstepie gratulacje.
Teraz zjeba ;) EDYTUJ POSTY, a nie piszesz jeden pod drugim :!:



BRAWO tak to waldek!
aaa Waldek, .... z Cargo ? :D ZART (znam Waldka)

przerzucam na techniczne :!:

Pietja
03-01-05, 18:15
regulator wybrałem AEMa
pompę Walbro

co do blockguardów to nigdy nie widziałem o różnej wytrzymałości... ale ja się tym nie interesowałem i mogę nie wiedzieć.

Chodzi ci raczej o JE Pistons ;-)

itr
03-01-05, 18:32
...regulator webber faktycznie 65$ a ja mam aeromotive naprawde duzo lepszy..korby na zamowienie wedlug naszych paprametrow EAGLE tloki JP PISTONS,a sprzeglo dokladnie ATC i w podobnej cenie..blockguard 60 ale zaleznie od wykonania i trwaloci cena rosnie

POZDRAWIAM

korby eagle to akurat najtansze a nie najlepsze ;-) ale luzz... na ten zestaw starcza. 8)

Pietja:
Sa JE PISTONS, CP PISTONS I JP PISTONS tez

Pietja
03-01-05, 18:40
myślałem że literówka. O JP i CP nie słyszałem.

PAT
03-01-05, 19:01
Fakt najtansze ale robione na niestandardowo ale nie powiem roznicy bo nie znam sie az tak...wystarczy na ten zestaw nigdy nie mialem zamiaru wygrywac tym samochodem modlinow, poprosu chce miec frajde i radosc z tego ze zmienilem swoj samochod i dlatego to robie, poczekajcie moj ojciec sciaga cos na modliny ze stanow ale to dopiero wystartuje za 2 lata..i tym bedziemy sie scigac naprawde dla sportu...ale cichoszaaaa!!!
mam nadzieje ze pobrykamy hondziami turbo i bedziemy zamiatac inne szybkie samochodziki...honda the power of dreams
POZDRO

Peter
03-01-05, 19:25
Pobrykamy, pobrykamy... :D Byle do wiosny :wink:

itr
03-01-05, 19:50
Fakt najtansze ale robione na niestandardowo ale nie powiem roznicy bo nie znam sie az tak...wystarczy na ten zestaw nigdy nie mialem zamiaru wygrywac tym samochodem modlinow, poprosu chce miec frajde i radosc z tego ze zmienilem swoj samochod i dlatego to robie, poczekajcie moj ojciec sciaga cos na modliny ze stanow ale to dopiero wystartuje za 2 lata..i tym bedziemy sie scigac naprawde dla sportu...ale cichoszaaaa!!!
mam nadzieje ze pobrykamy hondziami turbo i bedziemy zamiatac inne szybkie samochodziki...honda the power of dreams
POZDRO

Grunt to optymizm bo tyle jeszcze przed toba ze nie raz bedziesz kladl sie spac z mysla "po ch... ja to robilem?"

PAT
03-01-05, 20:00
Fakt najtansze ale robione na niestandardowo ale nie powiem roznicy bo nie znam sie az tak...wystarczy na ten zestaw nigdy nie mialem zamiaru wygrywac tym samochodem modlinow, poprosu chce miec frajde i radosc z tego ze zmienilem swoj samochod i dlatego to robie, poczekajcie moj ojciec sciaga cos na modliny ze stanow ale to dopiero wystartuje za 2 lata..i tym bedziemy sie scigac naprawde dla sportu...ale cichoszaaaa!!!
mam nadzieje ze pobrykamy hondziami turbo i bedziemy zamiatac inne szybkie samochodziki...honda the power of dreams
POZDRO

Grunt to optymizm bo tyle jeszcze przed toba ze nie raz bedziesz kladl sie spac z mysla "po ch... ja to robilem?"

dlaczego tak myslisz????

itr
03-01-05, 20:04
nie mysle, ja to wiem

"lata melanzy, 3 dekady w branzy"

PAT
03-01-05, 20:09
aha no tak

mam nadzieje ze obejdzie sie z przykrymi niespodziankami..
czekam na reszte gratow...staram sie skompletowac duzzzoooo nowych dobrych gratow tak zeby sie nie wysypal samochodzik..duzzooo rzeczy naprawde to spowoduje ze opoznie przyjscie niespodzianek przykrych i naciesze sie jazda...mam taka nadzieje, a twoje autko zawodzi????

ARTX
03-01-05, 23:17
Grunt to optymizm bo tyle jeszcze przed toba ze nie raz bedziesz kladl sie spac z mysla "po ch... ja to robilem?"
w 100% popieram choc własnego doswiadczenia nie mam :oops:

tez stanąłem przed takim wyborem -> swap na b16 czy TURBO do d16 :roll:
przespałem sie tylko jedna nocke i wiedziałem -> to nie na moje nerwy :D
w TURBO zawsze cos sie z*****.. :?

Peter
03-01-05, 23:19
ATRX, zobaczysz ile przy Swapie się naciśnieniujesz :wink:

ARTX
03-01-05, 23:20
Peter ty tez robisz swapa :twisted:

Mysle, ze nie bedzie zle :) mam juz kpl, dzis przyszla mi ostatnia potrzebna łapa 8)

Peter
03-01-05, 23:24
ja to mam podwojny stres :lol: Bedzie trzeba sie piwami odstresowywać :wink:

hcc
03-01-05, 23:37
Grunt to optymizm bo tyle jeszcze przed toba ze nie raz bedziesz kladl sie spac z mysla "po ch... ja to robilem?"

oj tak to prawda, zanim moja hania zaczela pompowac to polowe wlosow siwych na glowie mialem ;)

Patryk zycze powodzenia :)

ARTX
03-01-05, 23:40
oj tak to prawda, zanim moja hania zaczela pompowac to polowe wlosow siwych na glowie mialem
:lol: :lol: :lol:

tak jest z kazdym, wiec i Ciebie PAT to czeka :wink:
ale nie poddawaj sie bez walki :D

itr
04-01-05, 00:15
aha no tak

mam nadzieje ze obejdzie sie z przykrymi niespodziankami..
czekam na reszte gratow...staram sie skompletowac duzzzoooo nowych dobrych gratow tak zeby sie nie wysypal samochodzik..duzzooo rzeczy naprawde to spowoduje ze opoznie przyjscie niespodzianek przykrych i naciesze sie jazda...mam taka nadzieje, a twoje autko zawodzi????

nie zawiodlo przez 2 sezony z rzedu, ale chodzi o przygotowanie do tego by nie zawodzilo. Poza tym to turbo, tu kazdy miewa jakies nawet przejsciowe problemy (bez wzgledu na graty)

Pietja
04-01-05, 03:17
heheh, macie dylemat, swap czy turbo :-D

Ja zrobiłem oba i żyję 8) Ale stres jest wielki, zgadzam się z witkiem

PAT
04-01-05, 17:09
Grunt to optymizm bo tyle jeszcze przed toba ze nie raz bedziesz kladl sie spac z mysla "po ch... ja to robilem?"

oj tak to prawda, zanim moja hania zaczela pompowac to polowe wlosow siwych na glowie mialem ;)

Patryk zycze powodzenia :)

Dziekuje Lukaszu napewno sie przyda, ja tobie tez zycze powodzonka zebysmy razem smigali w barwach tego samego teamu :D i mam nadzieje ze niedlugo twoj bolid opusci szare warsztatowe podworko..

POZDRAWIAM

P.S ja sie nigdy nie poddaje bede walczyl jak zly najwyzej bede wiecej pil i palil :D

itr
04-01-05, 17:44
P.S ja sie nigdy nie poddaje bede walczyl jak zly najwyzej bede wiecej pil i palil :D

to juz zacznij krecic jointy :)
Od kiedy zaczalem sie w to bawic, nie nadazam z kreceniem :lol:

PAT
04-01-05, 18:18
P.S ja sie nigdy nie poddaje bede walczyl jak zly najwyzej bede wiecej pil i palil :D

to juz zacznij krecic jointy :)
Od kiedy zaczalem sie w to bawic, nie nadazam z kreceniem :lol:

to trzeba razem zapalic fajke pokoju i nadzieji ze juz sie wiecej niz nie rozwali

POZDRO

ARTX
04-01-05, 18:34
wracajmy do tematu :twisted: :wink:

itr
04-01-05, 18:47
wlasnie - gdzie zdjecia?

PAT
04-01-05, 19:06
a gdzie moge zamiescic zdjecia??? jak mi podacie to w poniedzialek wieczorem beda..

sc0rpion
04-01-05, 19:56
tu http://www.imageshack.us/

PAT
04-01-05, 20:25
kolega siemar wrzuci moje fotki na forum, czekam z nieceirpliwoscia..

POZDRAWIAM

siemaR
04-01-05, 20:53
:D no to jeszcze raz gratki PAT zakupów :) Zmniejszylem je troche, bo były za wielkie.

a gdzie moge zamiescic zdjecia??? jak mi podacie to w poniedzialek wieczorem beda.. chyba już coś palileś bo dzisiaj jest wtorek - a piszesz że będą w poniedziałek - albo to jeszcze po Sylwku :D - jakby do mnie to przyszlo to też byłbym zakrecony :D (sorki za OT)
Wrzucam żeby było widać, jak żle zrobiłem to zamienie na linki:
http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/003.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/006.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/007.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/009.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/014.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/017.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/029.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/031.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/037.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/040.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/044.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/045.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/050.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/052.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/056.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/058.jpg

http://strony.aster.pl/siemar/foty_pat/064.jpg

PAT
04-01-05, 21:01
dzieki wielkie siemar

ale one sa piekne...ale nie tak piekne jak na zywo, zdjecia to nie to samo ale piekne niestety nie dalem wszystkich zdjec ale to jest najwaznijsze..mam nadzieje ze sie podobaja bo mi bardzo

DZIEKI SIEMAR

itr
04-01-05, 21:32
jaka tyciunia sprezareczka ;) Prawie jak jak 1/3 mojej :wink:
Fajne gratki bo wszystko w zestawie, o to chodzi 8)

PAT
04-01-05, 22:09
jaka tyciunia sprezareczka ;) Prawie jak jak 1/3 mojej :wink:
Fajne gratki bo wszystko w zestawie, o to chodzi 8)

a jaką masz??? jak nie bedzie wystarczajaca to zmienie na wieksza to pompuje do 350KM a twoja?????

Peter
04-01-05, 23:21
Ehhh, oby do wiosny :D

typeR
04-01-05, 23:23
Fajny zestawik. Zycze powodzenia i cierpliwości :)
PS W jakim silniku to montujesz?

PAT
04-01-05, 23:26
Fajny zestawik. Zycze powodzenia i cierpliwości :)
PS W jakim silniku to montujesz?

W D16Z6 V-TEC..szkoda ze nie w B16A2 ale strasznie kocham moja coupe :D

Pati
05-01-05, 00:59
śliczny komplecik szpargałów....

Mystek
05-01-05, 01:58
cacy :D cyekamy ne relacje z montazu no i efektow ;)

hcc
05-01-05, 08:15
W D16Z6 V-TEC..szkoda ze nie w B16A2 ale strasznie kocham moja coupe

e tam szkoda, Patryk mowilem Ci juz jaka przewage maja nasze silniki nad seria B :)

Gratuluje gratow !.... ja rowniez niedlugo sie pochwale ;)

PAT
05-01-05, 11:23
Racja Lukasz jest ogromna, w B16 to tylko 160 KM a u nas piekno i wogole :D :D czekam na twoje sprzety co juz jada...

ale bedzie nas mnostwo w klasie turbo..JAK NIC DOMINACJA HONDY!!!

itr
05-01-05, 13:17
Racja Lukasz jest ogromna, w B16 to tylko 160 KM a u nas piekno i wogole :D

ja siem nie znam, co to znaczy "piekno i wogole" w przypadku silnika i jego mozliwosci?

PAT
05-01-05, 13:34
nie chodzi o silnik tylko o wyglad coupe, bo gdyby bylo coupe B16 to bym sie cieszyl jeszce bardziej...a tak coupe for me jest najpieknijsze..ale to moje zdanie.

Pietja
05-01-05, 14:03
ale bedzie nas mnostwo w klasie turbo..JAK NIC DOMINACJA HONDY!!!


W klasie turbo panuje pełna dominacja grupy VAG... Choć w czołówce teraz będą 4 hondy: CTR, CTS, CRX i może moja skromna ITR, jeśli wreszcie będzie wszystko tak jak chcę.

hcc
05-01-05, 14:04
PAT napisał:
Racja Lukasz jest ogromna, w B16 to tylko 160 KM a u nas piekno i wogole


ja siem nie znam, co to znaczy "piekno i wogole" w przypadku silnika i jego mozliwosci?

heh, piekno, pieknem ale mi chodzilo o to ze jak cos poleci w silniku serii D to bez problemu wszystko dokupisz ( skrzynie, poloski, i inne duperele ...;) ) w przeciwienstwie do serii B, gdzie wszystkiego jest jak na lekarstwo i a jak jest to bardzooo drogie...

PAT
05-01-05, 15:03
swieta prawda ale ladniutkie i tak są. zauważyles zostalismy pominieci w czolowce klasy turbo :(

hcc
05-01-05, 15:42
zauważyles zostalismy pominieci w czolowce klasy turbo

no bo naszego miejsca raczej w czolowce nie widze, moze w pierwszej 10 jak sie uda ;)

itr
05-01-05, 15:55
ale bedzie nas mnostwo w klasie turbo..JAK NIC DOMINACJA HONDY!!!


W klasie turbo panuje pełna dominacja grupy VAG... Choć w czołówce teraz będą 4 hondy: CTR, CTS, CRX i może moja skromna ITR, jeśli wreszcie będzie wszystko tak jak chcę.

Czolowka TURBO wg. SSS:

1.Opel, VW, Seat, Honda
2.Honda,Renault, Opel, VW
3.Honda,Honda, VW, Opel
4.Opel, Honda, Honda, Opel
5.Opel, Honda, Honda, Mitsu

"Dominacja" VW? Raczej daleko za Oplem i Honda.

typeR
05-01-05, 15:58
ale bedzie nas mnostwo w klasie turbo..JAK NIC DOMINACJA HONDY!!!


W klasie turbo panuje pełna dominacja grupy VAG... Choć w czołówce teraz będą 4 hondy: CTR, CTS, CRX i może moja skromna ITR, jeśli wreszcie będzie wszystko tak jak chcę.

Czy chodzi o CRXa Łukasza?

PAT
05-01-05, 16:07
ale bedzie nas mnostwo w klasie turbo..JAK NIC DOMINACJA HONDY!!!


W klasie turbo panuje pełna dominacja grupy VAG... Choć w czołówce teraz będą 4 hondy: CTR, CTS, CRX i może moja skromna ITR, jeśli wreszcie będzie wszystko tak jak chcę.

Czolowka TURBO wg. SSS:

1.Opel, VW, Seat, Honda
2.Honda,Renault, Opel, VW
3.Honda,Honda, VW, Opel
4.Opel, Honda, Honda, Opel
5.Opel, Honda, Honda, Mitsu

"Dominacja" VW? Raczej daleko za Oplem i Honda.

ja tez jakos po wynikach nie widze tej dominacji VAG za to dyzo hondziawek

hcc ciekawe kto z nas wyzej, ja w tym sezonie nie wystartuje jeszcze jestem w stanach od maja do pazdziernika, trza kase zarabiac..a w przyszlym moze czesc wysypie silinki to w 5 sie uda :D nie zycze haniom

Pietja
05-01-05, 17:46
ale bedzie nas mnostwo w klasie turbo..JAK NIC DOMINACJA HONDY!!!


W klasie turbo panuje pełna dominacja grupy VAG... Choć w czołówce teraz będą 4 hondy: CTR, CTS, CRX i może moja skromna ITR, jeśli wreszcie będzie wszystko tak jak chcę.

Czolowka TURBO wg. SSS:

1.Opel, VW, Seat, Honda
2.Honda,Renault, Opel, VW
3.Honda,Honda, VW, Opel
4.Opel, Honda, Honda, Opel
5.Opel, Honda, Honda, Mitsu

"Dominacja" VW? Raczej daleko za Oplem i Honda.

jeden mój post i aż dwóch rzeczy nie łapiesz :shock:
1. VAG to nie tylko VW
2. Dominacja ilościowa, nie jakościowa. Przecież o tym PAT wyraźnie pisał. O czołówce mówię w dalszej części posta, czytaj dokładnie.

itr
05-01-05, 18:01
ale bedzie nas mnostwo w klasie turbo..JAK NIC DOMINACJA HONDY!!!


W klasie turbo panuje pełna dominacja grupy VAG... Choć w czołówce teraz będą 4 hondy: CTR, CTS, CRX i może moja skromna ITR, jeśli wreszcie będzie wszystko tak jak chcę.

Czolowka TURBO wg. SSS:

1.Opel, VW, Seat, Honda
2.Honda,Renault, Opel, VW
3.Honda,Honda, VW, Opel
4.Opel, Honda, Honda, Opel
5.Opel, Honda, Honda, Mitsu

"Dominacja" VW? Raczej daleko za Oplem i Honda.

jeden mój post i aż dwóch rzeczy nie łapiesz :shock:
1. VAG to nie tylko VW
2. Dominacja ilościowa, nie jakościowa. Przecież o tym PAT wyraźnie pisał. O czołówce mówię w dalszej części posta, czytaj dokładnie.

Piotrus, wiem ze vag to tez audi, seat, skoda...
Co to za dominacja skoro nie maja szans. W kurniku kur wiele ale kogut zawsze jeden i dziala najwiecej :D

Pietja
05-01-05, 18:28
ale bedzie nas mnostwo w klasie turbo..JAK NIC DOMINACJA HONDY!!!


W klasie turbo panuje pełna dominacja grupy VAG... Choć w czołówce teraz będą 4 hondy: CTR, CTS, CRX i może moja skromna ITR, jeśli wreszcie będzie wszystko tak jak chcę.

Czolowka TURBO wg. SSS:

1.Opel, VW, Seat, Honda
2.Honda,Renault, Opel, VW
3.Honda,Honda, VW, Opel
4.Opel, Honda, Honda, Opel
5.Opel, Honda, Honda, Mitsu

"Dominacja" VW? Raczej daleko za Oplem i Honda.

jeden mój post i aż dwóch rzeczy nie łapiesz :shock:
1. VAG to nie tylko VW
2. Dominacja ilościowa, nie jakościowa. Przecież o tym PAT wyraźnie pisał. O czołówce mówię w dalszej części posta, czytaj dokładnie.

Piotrus, wiem ze vag to tez audi, seat, skoda...
Co to za dominacja skoro nie maja szans. W kurniku kur wiele ale kogut zawsze jeden i dziala najwiecej :D


to nie mówi mi że dominacja ilościowa nic nie daje tylko PAT'owi, bo on zaczął o tym mówić... pogrubiłem to w "rdzeniowym" cytacie...

PAT
05-01-05, 19:24
niewazne, niech wygra najlepszy i najszybszy pod warunkiem ze bedzie to jakas HONDA..i juz problem rozwiazany!!!

Peter
05-01-05, 21:10
Te Ople i VW to ja złoje na programie ulicznym :lol: :wink:

PAT
05-01-05, 21:31
Te Ople i VW to ja złoje na programie ulicznym :lol: :wink:

a zdradzisz co szykujesz u siebie bo ja nie wiem a juz powiedzialem..jakie silnki i co pakujesz??

Pietja
05-01-05, 23:05
łącznie z Geko i Polo VTG?

Mystek
05-01-05, 23:07
e tam vtg dalo dupy ostatnim razem .... ostatnio lupo Mastersa jest na topie nie ogladacie TVN TURBO ??? :lol: :lol: :lol:

LIO
05-01-05, 23:08
e tam vtg dalo dupy ostatnim razem .... ostatnio lupo Mastersa jest na topie nie ogladacie TVN TURBO ??? :lol: :lol: :lol:
mowa jest o klasie Turbo, a nie dizel

PAT
05-01-05, 23:09
geko=faktycznie szybkie auto, bez szans
Polo VTG=do objechania jego czasy na modlinach sa niezbyt dobre..mysle ze do objechania

hcc
05-01-05, 23:49
Te Ople i VW to ja złoje na programie ulicznym

chce to zobaczyc :) Geko Corsa = ET 12.163 jakies pytania ? ;)

PAT
05-01-05, 23:58
zloic to sie mozemy razem dobrym 0,5L a o geko nawet nie snij, za wysokie progi na twoja hanie..ale zycze jak najlepszych czasow..

Peter
06-01-05, 00:11
zloic to sie mozemy razem dobrym 0,5L

Kiedy i gdzie :?: ;)

Jacyś smiertelnie poważni się zrobiliście :wink: GEKO faktycznie jest kozak, a co do Polo to chyba nic ultra-porywającego...

ARTX
06-01-05, 00:18
hehe zapomnieliscie o Witku 8) :twisted:

PAT
06-01-05, 00:35
e tam powazni, ja to sie wkurzam na tych co staraja sie usmiercic moja Hanie jeszce zanim cokolwiek zrobie...ja to bym w koncu na jakis spocik ruszyl i sie zintegrowal bo gadam z wszystkimi a nawet nie znam :)
czas to zmienic...

a o witku nikt nie zapomina :)

itr
06-01-05, 03:06
łącznie z Geko i Polo VTG?

Polo VTG? Widziales gdzies dobry czas tego auta? Nie zejdzie ponizej 13


Geko uradzimy :) Sienki robil "moim" civem 12.0 na 1/4 i ten czas jest do urwania. Poza tym mamy Pietje, ktory urwie 11.x napewno tym swoim potforem


PAT: spoty to najwczesniej polowa/koniec marca bo temperatura bedzie znosna. Ja i tak wczesniej nie wyjade - graty plyna statkiem, auto stoi na zimowkach 185, bez deski rozdzielczej itd.

Pietja
06-01-05, 03:41
łącznie z Geko i Polo VTG?

Polo VTG? Widziales gdzies dobry czas tego auta? Nie zejdzie ponizej 13



a Peter zejdzie? :wink:

itr
06-01-05, 03:49
grube plany ma - czas pokaze.

Pietja
06-01-05, 03:50
za dużo planów - za mało czasu. Wg mnie, a troszkę przez to przechodziłem....

PAT
06-01-05, 15:48
Tez jestem ciekawy czy da Peter rade...ciekawe jakie beda moje czasy zakladajac moc okolo 320KM i szperze..ma ktos pojecie tylko bez wyglupow :wink: sam jestem ciekaw a wy macie wieksze dosiadczenie..pozniej sam to sprawdze i poprawie najwyzej :D

Peter
06-01-05, 16:21
Mam nadzieje, że zdąże... :x

Wrazie czego to bede Wam kibicował :wink:

Pietja
06-01-05, 16:27
czasy w stylu Rena, może odrobinę szybciej ze względu na aerodynamikę :wink:

PAT
06-01-05, 16:58
moze cos jeszce urwe jak mojade na granicy wyjscia korbu bokiem... :D
no ale pewnie nic z tego nie wyjdzie bo PZU mi zrobilo przent ale to na ogolnym powiem

havok
06-01-05, 23:21
OT od ponad 2 stron... :roll: Nie to, że jestem za stylem sr.pl, ale wchodząc do topicu oczekuję wiadomości na dany temat (mimo, że te tutaj są dość ciekawe, choć w większości znane). Może w takim razie ja ze swoimi starymi topicami zacznę robić BUMP? :D

Peter
06-01-05, 23:39
Havok przecież wszystko jakos tam sie trzyma tematu.

PAT rob eleganckie fotostory z postepu prac nad uturbianiem :idea:

PAT
09-01-05, 14:22
Napewno nie zapomne o love fotostory mojej Hani..juz nie moge sie doczekac reszty gratow..

POZDRAWIAM

krystianITR
09-01-05, 15:16
Moje typy na klase turbo
z tego co słyszłem z tajnych słuzb wywiadowczych ,Geco bedzie na innym silniku latał wiec ponizej 12 bedzie!!! :cry:
A przeszkodza mu w tym ,CTRT i CTST i jak piszecie ze jakis crx sie buduje to pewnie i on(lekka masa :D moze zrobic swoje).No i Pietja wkoncu ujazmi swojego potwora :D :D

itr
09-01-05, 15:23
Moje typy na klase turbo
z tego co słyszłem z tajnych słuzb wywiadowczych ,Geco bedzie na innym silniku latał wiec ponizej 12 bedzie!!! :cry:


co to ma do rzeczy czy bedzie ponizej 12 czy nie? A moze nie bedzie?
ja na tym samym pojade ponizej 12.

PAT
09-01-05, 15:26
ja tez powalcze ciekawe z jakim skutkiem...

Peter
09-01-05, 15:30
"Nie bedzie Niemiec pluł nam w twarz!" :lol:

Pietja
09-01-05, 18:53
powiem tak: jak ja nie zrobię poniżej 12.00 w tym sezonie to *******ę to wszystko i wyprzedaję auto.

krystianITR
09-01-05, 19:24
powiem tak: jak ja nie zrobię poniżej 12.00 w tym sezonie to *******ę to wszystko i wyprzedaję auto.

trzymam Cie za słowo :D :wink:

Tomo
09-01-05, 19:45
Trzeba być twardym jak stal a nie miętkim jak gówno :roll:

bzyq2001
10-01-05, 14:19
Tez jestem ciekawy czy da Peter rade...ciekawe jakie beda moje czasy zakladajac moc okolo 320KM i szperze..ma ktos pojecie tylko bez wyglupow :wink: sam jestem ciekaw a wy macie wieksze dosiadczenie..pozniej sam to sprawdze i poprawie najwyzej :D
gen5 HB uliczny przy mocy 310km zrobil na profi torze 10.99 przy 130milach/h na koncu
http://www.civictsi.com/CivicTSI_Hi.mpg

itr
10-01-05, 14:24
Trzeba być twardym jak stal a nie miętkim jak gówno :roll:

kupa tez bywa twarda :lol:

LIO
10-01-05, 14:41
Tez jestem ciekawy czy da Peter rade...ciekawe jakie beda moje czasy zakladajac moc okolo 320KM i szperze..ma ktos pojecie tylko bez wyglupow :wink: sam jestem ciekaw a wy macie wieksze dosiadczenie..pozniej sam to sprawdze i poprawie najwyzej :D
gen5 HB uliczny przy mocy 310km zrobil na profi torze 10.99 przy 130milach/h na koncu
http://www.civictsi.com/CivicTSI_Hi.mpg
widzialem ten film juz jakis czas temu i teraz zobaczylem go ponownie. Gdzie tam jest 10,99. Najlepszy czas to ET 11,6xx i na filmie widac ze konczy na ponad 140milach.

PAT
10-01-05, 15:02
raczej tyle to nie zrobie chyba ze schudne do 20kg odchudze samochod do 600kg i bede sie duzo modlil :D

itr mam nadzieje ze bedzie ponizej 12

Pietja ty napewno zejdziesz ponizej 12 tylko wystartuj a czas bedziesz mial dobry przy takim potworze

Peter obys zrealizowal swoje plany

Dla mnie najwazniesze to dobra zabawa i zeby samochod na lawecie nie wrocil :)

bzyq2001
10-01-05, 19:23
Tez jestem ciekawy czy da Peter rade...ciekawe jakie beda moje czasy zakladajac moc okolo 320KM i szperze..ma ktos pojecie tylko bez wyglupow :wink: sam jestem ciekaw a wy macie wieksze dosiadczenie..pozniej sam to sprawdze i poprawie najwyzej :D
gen5 HB uliczny przy mocy 310km zrobil na profi torze 10.99 przy 130milach/h na koncu
http://www.civictsi.com/CivicTSI_Hi.mpg
widzialem ten film juz jakis czas temu i teraz zobaczylem go ponownie. Gdzie tam jest 10,99. Najlepszy czas to ET 11,6xx i na filmie widac ze konczy na ponad 140milach.
wzrok sie konczy?? czy trzeba do szkoly wrocic zeby czytac sie nauczyc?? - powiedz co jest napisane na koncu, bo moze ja nie widze :lol:

Peter
10-01-05, 20:05
Ja chce być w pierwszej 10 :D PAT ruszyłeś cos z tematem "T" czy dalej graty obrastaja mchem na regale :?: ;)

DzejDzej
10-01-05, 20:57
Tez jestem ciekawy czy da Peter rade...ciekawe jakie beda moje czasy zakladajac moc okolo 320KM i szperze..ma ktos pojecie tylko bez wyglupow :wink: sam jestem ciekaw a wy macie wieksze dosiadczenie..pozniej sam to sprawdze i poprawie najwyzej :D
gen5 HB uliczny przy mocy 310km zrobil na profi torze 10.99 przy 130milach/h na koncu
http://www.civictsi.com/CivicTSI_Hi.mpg
widzialem ten film juz jakis czas temu i teraz zobaczylem go ponownie. Gdzie tam jest 10,99. Najlepszy czas to ET 11,6xx i na filmie widac ze konczy na ponad 140milach.
wzrok sie konczy?? czy trzeba do szkoly wrocic zeby czytac sie nauczyc?? - powiedz co jest napisane na koncu, bo moze ja nie widze :lol:

Na koncu jest napisane ze w 2005 roku chca zzejsc ponizej 11 czyli 10,99 minimum, a najlepszy czas to tak jak Lio napisal 11,681 tylko ze przy 117,339 milach/h bo 140 mil to 230 km/h - troche spora mimo wszystko :| :D

bzyq2001
10-01-05, 21:27
ok, zle zinterpretowalem :oops:

LIO
10-01-05, 22:23
Dzejdzej akurat nie patrzylem czy tam jest napisane na ilu konczyl 400m, tylko zauwazylem podczas krecenia samych zegarów jak tyle osiagal, stad byc moze, a raczej napewno zla interpretacja. Ale czas widoczny na wydruku, tak jak pisalem, a oczekiwania na kolejny sezon tak jak pisales.
:-)

PAT
10-01-05, 22:31
Ja chce być w pierwszej 10 :D PAT ruszyłeś cos z tematem "T" czy dalej graty obrastaja mchem na regale :?: ;)

obrastaja bo jeszce reszta gratow jedzie a jeszce sa nastepne zamawiane!! jeszce z miesiac zanim to wszystko bedzie skompletowane..ale mi sie nie spieszy wole to porzadnie zrobic i na spokojnie majac juz wszystko pod reka a nie potem czekac az cos dojdzie

Pati
11-01-05, 11:33
310 koni to mial na kolach. w naszej miarce, to hamownia musialaby pokazac ze 350.

PAT
11-01-05, 14:55
ja tez postarm sie uzyskac okolo 300 koni na kolach..moze sie uda nie wysadzic silnika

itr
11-01-05, 16:18
silnik da rade ale ten malutki slimak nie

PAT
11-01-05, 17:40
no to bedzie wiekszy!!! ale najpierw tym sie pobawie potem kupie wiekszy..jaki sugerujesz itr???

bzyq2001
11-01-05, 17:46
garetta GT28

itr
11-01-05, 20:11
...R

bzyq2001
11-01-05, 21:28
to moz na dodac jeszcze S :) (ale nie koninecznie);
GT30 do 1.6 to juz bedzie za duza na ulice

PAT
11-01-05, 22:27
ile kosztuje taki garecik gt28rs???

Peter
12-01-05, 00:39
W US 1100$ :wink:

PAT
12-01-05, 01:21
W US 1100$ :wink:

hehe okazyjna suma jak nic, a cos na co bylby mnie stac??

itr
12-01-05, 10:30
t3/t4 za 700$ ale bez BB

PAT
12-01-05, 15:54
oj zobaczymy co bedzie najpierw polatam na niej a potem najwyzej sie zmieni..moze ty bedziesz itr sprzedawal..jakby co to moge byc chetny

Peter
12-01-05, 20:37
W US 1100$ :wink:

hehe okazyjna suma jak nic, a cos na co bylby mnie stac??

To jest oczywiście Bual Ball Bearing, no i w komplecie Wastegate, wiec nie jest tak jeszcze mega drogo...

PAT
12-01-05, 22:30
W US 1100$ :wink:

hehe okazyjna suma jak nic, a cos na co bylby mnie stac??

To jest oczywiście Bual Ball Bearing, no i w komplecie Wastegate, wiec nie jest tak jeszcze mega drogo...

poczekam roczek moze bedzie taniej!!!

Peter
12-01-05, 22:34
To jest słuszna koncepcja, ale bedziesz musiał zmieniać kolektor pod to Turbo, wiec moze teraz sobie zarzuć T28 lub nawet T25, a potem tylko mienisz turbo, bo flansza bedzie ta sama. :wink:

bzyq2001
12-01-05, 22:41
To jest słuszna koncepcja, ale bedziesz musiał zmieniać kolektor pod to Turbo, wiec moze teraz sobie zarzuć T28 lub nawet T25, a potem tylko mienisz turbo, bo flansza bedzie ta sama. :wink:
nie po to kupowal nowa turbinke, zeby ja zamieniac na T28, ktora ma podobna wydajnosc do tej co kupil :wink:

Peter
12-01-05, 22:46
poczekam roczek moze bedzie taniej!!!

Skoro w przyszlości bedzie chcial i tak zmienić na RS`a to łatwiej bedzie przejść z T28. :wink:

PAT
13-01-05, 15:58
zglupieje zanim cokolwiek bede mial...narazie pociesze sie tym co mam bo i tak bedzie szybsz niz teraz wiec juz zaleta :D a za jakis roczek to uzbieram nowe pieniazki to wtedy nawet z kolektorem kupie niewazne, narazie i tak kompletuje czesci...a poten kase na montaz a potem to juz bedzie latwiej...peter a ty jakiego slimaczka wkladasz???

Peter
14-01-05, 20:03
Będzie...Garrecik :grin:

PAT
16-01-05, 16:11
Będzie...Garrecik :grin:

no tyle to ja wiem a symbolik?? jaki modelik garecika??? ja zdradzile wszystko teraz twoja kolej.

Peter
17-01-05, 20:49
Zależy od funduszu, jak bedzie mizernie to T28, a jeśli znajde wolne środki w budżecie to GT28RS 8)

PAT, czemu sprzedajesz E-Manage? Przechodzisz na SMT?

PAT
17-01-05, 22:33
nie ze wzgledu na ciezka sytuacje teraz, wyszly pewne problemy i musze sprzedac cos padlo na e-menage..dalej pewnie turbinka pojdzie sie walic (chociaz mam nadzieje ze nie)