PDA

Zobacz pełną wersję : Odblokowanie 2 przepustnicy civic 1.3 95r i PROBLEM!!!



k.pro
20-03-09, 23:22
Witam odblokowalem druga przepustnice, tzn nie wywalilem blaszke ale ja odgiąłem , potem wezyk nr podlaczylem bezposrednio z gaznika do mebramy drugiej przepustnicy a wezyk z czaren skrzynki zaslepilem srubą( jeden z waszych kolegow radzil mi ten pomysl) ogolnie ejstem laikem i to moje 1 auto

sprawa wyglada nastepujaco, Auto mi gasnie. ma nie rowne obroty nie wiem co mam robic spotkaliscie sie z takim czyms POMOCY.

nike69
20-03-09, 23:44
pewnie cos schrzaniles przy tej robocie, wogole to jak ci sie udalo to odgiac ? nie pokrzywiles nic przy okazji ? ja tez dzisiaj odblokowalem ta przepustnice i wszystko jest ok, meczylem sie w sumie 6h zeby to odkrecic.
wczesniej nie miales takich objawow ? jesli nie to cos nie tak musiales podpiac albo pokrzywic lub cos pokrecic, nie ruszales tam zadnych srubek na tym gazniku ?

k.pro
21-03-09, 01:57
Nie nie ruszalem jest odgieta, pomagal mi w tym szwagier, hehe A ZROBILES wszystko tak jak ja napisalem??, nie wiem czego to moga byc objawy....

mcezi79
21-03-09, 10:18
tzn nie wywalilem blaszke ale ja odgiąłem

Jak juz nie chciałeś ściągać gaźnika mogłeś to rozwiercić, długie, cienkie wiertło i lecisz, jak tak to zrobiłem. Proponuje wywalić tą blaszkę, może odgięta przeszkadza w jakiś sposób, swoja drogą nie wyobrażam sobie tego przegięcia :/ Jesteś drugim przypadkiem, któremu dzieje się coś z samochodem po tych modyfikacjach, kiedyś komuś też coś nie poszło, okazało się że jakiś wężyk się odpiął. Przejrzyj raz jeszcze dokładnie, przez te modyfikacje nic się nie psuje, tylko usprawnia!