PDA

Zobacz pełną wersję : Coś ociera w zawieszeniu, ale nie zawsze. Civic 5g 3D



Malak
16-02-06, 00:19
Witam,

Pare dni temu prawdopodobnie trafilem jednym kolem w dziure, co nie jest trudno zrobic przy takiej jakosci drug jaka jest w naszym kraju ;)
Nastepnego dnia jak wyjechalem z domu uslyszalem z okolic tylnych kol - chyba lewe kolo - cykliczne ocieranie. Po pewnym czasie to oslablo... teraz przy jezdzie na wprost lub w prawo jest cisza, ale jak skrecam w lewo pojawia sie te cykliczne ocieranie...

No i pytanie co to moze byc ?

lakazs
16-02-06, 00:42
hmmm jesli cykliczne to raczej nie zawiecha tam niema co ocierac a juz na pewno nie cyklicznie, ja stawiam na jakas oslone przy bebnach, jak wjechales w ta "przepasc" (polskie drogi) to cos moglo sie obluzowac...

Bart_wawa
16-02-06, 15:47
Skoro mowisz ze to z tylu i jak skrecasz to wedlug mnie jest to lozysko mam podobny objaw.Podnies auto zakrec kolem i zobacz czy bedzie wyc.

Malak
16-02-06, 19:52
Dzieki za odpowiedzi.

Lozysko to to raczej nie jest.

Ale chyba jednak trzeba bedzie podniesc auto i zobaczyc... a pogoda nie sprzyja :/

Ash
12-12-08, 14:15
Witam
Malak możesz mi napisać co powodowało te ocieranie, bo mam podobny problem w swojej Hani
Z góry dziekuję za odpowiedź

jurasjo
14-12-08, 09:28
Ja też z chęcią się dowiem bo też mam ocieranie ;)

coupe 15
17-12-08, 16:38
witam
problem z ocieraniem wystąpił też w mojej hance 5 gen. coupe ale okazało sie ze osłona bebna była zruszona , po ustawieniu jej tak jak ma być i sprawdzeniu dokrecenia srub okazało sie ze problem znikną
powodzonka