PDA

Zobacz pełną wersję : jaka kolejność kabli w czujniku prędkości?



bboyangel1
16-03-09, 15:59
witam mam problem z "kostką" od czujnika prędkości przy skrzyni biegów mianowicie mam trzy kabelki które należy podpiąć(czarny, żółto-biały, żółto-niebieski) i nie wiem w jakiej kolejności należy je podpiąć próbuje metodą prób i błędów ale prędkościomierz nie działa zauważyłem że przy wjechaniu w kałużę zbiera sie tam woda i pada momentalnie jak to wygląda u was? postaram się jutro zrobić zdjęcie tej mojej "kostki" od czujnika prędkości a pisze "kostki" gdyż to nie jest kostka w moim przypadku tylko trzy druciki które sie wpina chyba ktoś przede mną zrobił to na sztuke

przepity
16-03-09, 17:22
http://img164.imageshack.us/gal.php?g=dsc01613.jpg

bboyangel1
16-03-09, 21:56
ok dzięki wielkie czyli wychodzi na to że czarny i żółtobiały są na zewnątrz a w środku żółtoniebieski tyle że ty masz to w kostce do wpinania a ja mam luzem te trzy przewody:( w takim razie jutro powalcze z tym czujnikiem

przepity
16-03-09, 22:04
może popytaj handlarzy czy nie mieli by samej wtyczki na sprzedaż z przewodów od anglika :) myślę ze przewody od b2 lub tez innego mało atrakcyjnego silnika na swapy w wersji angielskiej są mało chodliwym towarem. zawsze mniejwody do środka naleci i dłużej pożyje

bboyangel1
16-03-09, 22:41
no właśnie bo woda mi sie tam zbiera jak np w kałuże wjade i potem takie efekty że prędkościomierz pada no coś pomyśle nad tym