PDA

Zobacz pełną wersję : szarpanie przy ruszaniu



zaku
09-03-09, 14:11
witam,
oto moj problem. podczas ruszania szczegolnie podczas dlugiego stania w korku strasznie szarpie autem. dzieje sie to przy wolnych obrotach. podczas ruszania przy ok. 3000obr/min problem ustaje. ale gdy chce ruszyc z 1500obr/min - 2500obr/min strasznie szarpie tak jakby silnik chcialby wyskoczyc:). szukalem na forum i chyba to poduszka silnika. jakie jes Wasze zdanie na ten temat? dodam ze odrazu po odpaleniu jest w miare w porzadku.
dzieki.

mozes
09-03-09, 14:18
Sprawdź poduszki ale moim zdanie to wina sprzęgła ja miałem podobnie i winą był docisk
pozdr

zaku
09-03-09, 14:22
Sprawdź poduszki ale moim zdanie to wina sprzęgła ja miałem podobnie i winą był docisk
pozdr

sprzeglo bylo sprawdzone przez mechanika bo tez myslalem ze to docisk. i jest ok. a wiec chyba poduszki ale czekam na kolejne propozycje:)

chyba mam odpowiedz. poduszka od lapy po lewej stronie jest zerwana. i chyba to jest przyczyna. macie pojecie ile to kosztuje i gdzie najlepiej kupic? slyszalem o sposobach regeneracji przy urzyciu sylikonu. co Wy na to?

chyba mam odpowiedz. poduszka od lapy po lewej stronie jest zerwana. i chyba to jest przyczyna. macie pojecie ile to kosztuje i gdzie najlepiej kupic? slyszalem o sposobach regeneracji przy urzyciu sylikonu. co Wy na to?