PDA

Zobacz pełną wersję : d13b2 dlawi na II



Bulson
07-03-09, 21:42
Otoz tak ja w temacie, dzisiaj zdarzylo mi sie to pierwszy raz ale dokladniej, kiedy zredukowalem na II przed zakretem i wcisnieciu gazu moja Hanka zaczela sie dlawic az w koncu zgasla, im bardziej wciskalem gaz tym bardziej ja dlawilo, pozneij sprobowalem jeszcze wkrecic ja na wysokie obroty na tej II i na wyzszych obrotach przestalo. Do glowy przyszlo ze moze cos byc z pompa ale dziwne tylko ze tak dzialo sie II. Co to mzoe byc? Licze na Wasza pomoc.

jogal
07-03-09, 22:19
też to kiedyś miałem, nie wiem od czego to jest zależne, ale czasem, po ok 15 km od odpalenia zimnego auta, autko nagle zaczyna sie dławić, strzelać i gaśnie na wolnych obrotach. NIe wiem dlaczego ale gaźnik wtedy zalewa. Ja uporałem się z tym tak, że doprowadziłem na stałe ciepłe powietrze znad kolektora (tylko w zimie, w lato miałem seryjny dolot/puszka z d15 i stożek). Po tym zabiegu objaw ten juz nie wystąpił...

Skoti
08-03-09, 02:01
Miałem podobny przypadek ale na każdym biegu i pojawiało się to kiedy chciało. Tak jak Jogal mówi zalewało gaźnik i wystarczyła jego regulacja