PDA

Zobacz pełną wersję : Okropny dzwiek podczas krecenia HELP



palermo444
07-03-09, 10:02
nowa kopulka nowy modul nowa cewka ... auto zapalilo na 5 sek po czym zgaslo ... jesrt juz iskra ale teraz jakosc tak dziwnie kreci dziwny dzwiek bardziej halas ... ale nie pali dalej tylko na te jedna chwile zapalio pomocy co mam teraz robic czy to dalej wina zaplonu trzeba go ustawic ?? bo juz nie wiem co robic czy rozrusznik ?? okropny dzwiek podczas krecenia go

sorki za nowy temat ale naprawde potrzebuje na gwałt odpowiedzi

Sławek
07-03-09, 10:13
ustaw zapłon, bo przy wymianie pewnie się przestawił.

jacek_bp
07-03-09, 11:47
Jak nie zrobiłeś znakow na ktore pozniej powinienes przykrecic aparat to jest problem. Podczas krecenia ten dzwiek skad sie wydobywa? Jak z aparatu moze jest lozysko juz zatarte. Sprawdzales jak sie kreci oska czy mozesz swobodnie krecic oska aparatu? Postaraj sie ustawic tak aparat jak byl, chociaz mniej wiecej i jedz na ustrawienie.

palermo444
07-03-09, 12:09
aparatu nie odkrecalem tylko ro rozebralem na aucie i jak pisalem wyzej powymienialem w nim rzeczy cewka modul a chodzi ci o to czy da sie palec przekrecic ?? ale moze nie palic teraz bo zaplon rozregulowany ??


a ten dzwiek to ju nie wiem czy to z aparatu czy rozrusznika :(:(:( ale stalo sie to po wymianie tych czesci czy od tego moglby sie zaplon przestwic i czy moze od tego nie palic bo na chwile zapalil na 5 sekund jak zlozylem i koniec ale jest juz iskra to dobrze bo nie bylo

kristico86
07-03-09, 16:30
aparatu nie odkrecalem tylko ro rozebralem na aucie i jak pisalem wyzej powymienialem w nim rzeczy cewka modul a chodzi ci o to czy da sie palec przekrecic ?? ale moze nie palic teraz bo zaplon rozregulowany ??


a ten dzwiek to ju nie wiem czy to z aparatu czy rozrusznika :(:(:( ale stalo sie to po wymianie tych czesci czy od tego moglby sie zaplon przestwic i czy moze od tego nie palic bo na chwile zapalil na 5 sekund jak zlozylem i koniec ale jest juz iskra to dobrze bo nie bylo

a odpinałęś jakies przewody od MASY????
:confused:

jacek_bp
07-03-09, 17:00
Zobacz czy napewno wszystko dobrze poskladales, nic innego nie przychodzi mi do glowy. Moze cos jest niedokrecone lub przewod gdzies zle jest ulozony. Jak nie odkrecałes aparatu z silnika to zaplonu nie mogles przestawic.

palermo444
08-03-09, 11:19
nic nie pomoglo na 100 % zlozylem wszystko tak jak bylo i nic z tego nie pali dalej tylko ze jest juz iskra .... podejrzewam jeszcze rozrusznik ale to juz nie wiem oddaje auto do mechanika sam juz tego nie rozwiaze

palermo444
14-03-09, 10:08
Wszystko juz gra mechanik naprawil otórz stalo sie tak ze w momencie gdy na chwile zapalil to przeskoczyl rozrzad i stad ten dzwiek.... teraz juz wszystko gra pali od kopa

mozna temat zamknac :)