PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto ratować Hondzie życie??



kwiatu88
04-03-09, 09:19
siemanko
pisze bo niewiem za bardzo co mam robic, civic V gen HB 1,3 jest moim pierwszym samochodem i wiadomo ma dla mnie wartosc sentymentalną. Dla kazdego chyba pierwszy byl najwazniejszy. Tylko moja hanka powoli umiera... stan blachy oplakany cwiartki dziurawe, maska spuchnieta , drzwi z prawej strony w sumie powoli niema, na dodatek zaczela cieknąc pompa wody:/ silnik pracuje normalnie jak to honda wszystko zgnije a motor bedzie pracował, w srodku jest tez ok ale niewiem czy warto inwestowac czy sprzedac komus kto ma kase i czas wkladac w nia. Bo ja co wkladam co potem musze dwie rzeczy inne robic:/ tym bardziej ze jeszcze motor 1.3 przestal mnie juz rajcować co mam robic?

maciek070188
04-03-09, 09:27
wybor nalezy do ciebie uzbierac kase i kupic lepsza hanie a ta troszke wypicowac i sprzedac mlodziakom jakims;]

Motyl
04-03-09, 11:41
dla mnie to jest bardziej temat na HP a nie do Tech.
Zamykam, a jak najdzie kolejna potrzeba pytania o rzeczy, w których i tak decyzja nalezy tylko i wyłącznie do właściciela i nikt w tym zakresie nie pomoże to prosze pytac się juz na HP, chociaż i tam taki temat sie raczej długo nie uchowa